Vilnietė suakmenėjo išgirdusi jaunos poros pokalbį: tai vyksta viešoje vietoje

Praėjusią dieną prekybos centre nugirstas pokalbis vilnietę privertė suakmenėti. Ji neslepia, kad sutriko išgirdusi tai, kas buvo kalbama dviejų jaunų žmonių. „Net sustojau tarp kosmetikos prekių lentynų ir ėmiau tyliai klausytis, ką šneka jauna porelė“, – rašoma naujienų portalui tv3.lt atsiųstame vilnietės laiške.

Dalijamės istorija, kurią moteris sutiko papasakoti. Ji tvirtina negalėjusi patikėti, kad viešoje vietoje, kur aplink zuja tūkstančiai žmonių, jaunas vyras leis šitaip kalbėti ir net grasinti moteriai, su kuria, panašu, sieja šeiminiai santykiai arba bent jau draugystė.

„Nors pokalbio pradžios neišgirdau, vis dėlto pakeltas vyro tonas privertė suklusti. Mergina jo paklausė, ar gali nusipirkti naują veido prausiklį, o šis jai be užuolankų rėžė: „Tu neįsivaizduoji, kaip mane nervini su savo amžinais norais.“

Moteris tyliai, lyg jau žinodama, kad jos prašymai gali išprovokuoti vyro pyktį, pasakė, kad namuose esanti kosmetikos priemonė baigėsi, todėl jai dabar būtinai reikėtų įsigyti naują. Ypač todėl, kad šiuo metu parduotuvėje jai taikoma 20 procentų nuolaida.

„Klausyk, - atrėžė jis jai per sukąstus dantis ir kiek pasilenkęs link jos. – Nenorėk ir vėl gauti taip, kad jokių kremų nereikėtų. Gana erzinti“, – su įsiūčiu akyse ir balse kalbėjo vyras.

Buvo akivaizdu, kad pakeltas balsas ir skaudūs prisiminimai, kuriuos moteris išgirdo iš vyro lūpų, privertė ją nurimti ir pamiršti savo asmeninius poreikius - paprasčiausią veido prausiklį. 

Ji nuėjo paskui vyrą, pati nešina prekių krepšiu, kuriame buvo batonas, pienas ir kitas kasdieninis maistas, ir daugiau jam nieko nesakė. Panašu, kad veido prausiklis neatsidūrė poros pirkinių krepšelyje, o poros nuotaika, prisipažinsiu, mane persmelkė ilgam.

Apmaudu, kad iki šiol yra porų, kuriose santykius bandoma aiškintis kumščiai, grasinimais, pykčiu ir bandymu užgožti moterį“, – rašoma laiške. 

Skaitytojai, jeigu ir jūs pastebėjote tai, kas patraukė jūsų akį arba išgirdote istoriją, kuri, manote, yra verta ne tik jūsų, bet ir tv3.lt skaitytojų dėmesio, dalinkitės ją siųsdami [email protected]

 


Rašyti komentarą...
M
Marius
2018-11-27 18:59:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pati kalta, kad su asilu gyvena.
Pilna informacijos apie pagalba moterims.
Atsakyti
-4

n
nesamone
2018-11-28 14:56:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
nesuprantu kam gyventi su kazkokiu nevykeliu UBAGU neiperkanciu tau net veido prausiklio hahaha, o jis dar ir agresyvus laukinis kazkoks... matyt del tos priezasties, kad yra ubagas
Atsakyti
-4

S
Sigutė
2018-11-27 19:04:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bėgti neatsisukus nuo tokio pabaisos,,,
Moterys atsikvošėkit !!!! Kam tie brudai jums reikalingi!!! Būkit savarankiškos , nebūkite išlaikomos!!!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų