Rašyti komentarą...
Kaip žmones nesupranta apie depresija, kas nesusidūrė sunku išaiškinti. Darbu bando išgydyti. Čia bandai sau galą pasidaryti, o čia sako eik dirbt. Tinginių, turtuolių, mat per gerai gyveni, prie kompo dirbi. Eik su kastuvu padirbk
Sirgau 2 metus. Su vaistais ištraukė iš duobės, bet vis pasikartoja šlykštynė. Buvo tokia mintis, gal hipnozė padėtų. Nes poliklinikoje nesiūlo tokių dalykų, tik vaistai ir psihologas.
Kaip sakė viena daktarė depresija sergančiam-susiimk save, bet nepasako už ko susiimti.
Nepritaria šitai hipnozei ,nes taigi klientų sumazes nebus tiek pelno.Kas bandė hipnoterapija,tikrai padėjo ne vienam,o su psichologais laimės dalykas , sunku surasti gerą specialistą.
Geriau eiti gydytis hipnoze, nei pas sovietinį Slatvickį farširuotis vaistais. Tragiškas psichiatras.
Seniau poliklinikoje būdavo relaksacijos seansai(nemokami), trukmė 5k. Ir daugiau. Priklauso nuo zmogaus(paciento) ligos, depresijos, nerimo ir baimės. Gydytoja ne vieną išgydė. Tur būt vienintelė, pas kurią siuntimo reikėdavo palaukti.
Kaip vilniete, taip BESMEGENE!!!
@Kawianska Nešokit taip aukštai kawianska,nes būnant lenke ši prabangi liga gali tamstą aplankyti: patarimas--- grįžkit į savo šalį ir nemurmėkit.O aš būdama ir LIETUVĖ ir VILNIETĖ džiaugiuosi gyvenimu ir prie kitų nesiknisinėju...
Filomena Taunytė depresija išgydydavo duodama... kastuvą. Pasiteisindavo 100% ir sibire niekas depresija nesirgdavo
@Gydytoja 100 % sutinku, kad fizinis darbas gydo net depresiją. Patikrinta. Nžn kokio stiprumo ji buvo, bet be vaistų , tik pakeitus sėdimą darbą į fizinį situacija per metus visiškai pasikeitė. Tad turiu sergantiems patarimą - nelindėkite internete, nežiūrėkite TV, o eikite pasivaikščioti, sportuoti, sutvarkykite savo namų aplinką, jei galite ir turite drąsos nors kuriam laikui susiraskite fizinės jėgos ar judėjimo reikalaujantį darbą. Skaitykite knygas, imkitės rankdarbių... ir manau tikrai pasijusite geriau.
@Lina BRIEDAS...
@Lina tau gal net nebuvo depresija..depresija grauzia is vidaus ,skauda siela..
@Lina Darbas islaisvina
Kokia depresija? Dirbt, dirbt reikia o ne internete sėdėt, šmara prakeikta
@122 Labai linkiu susirgti, va tada pašnekėsim. Jei tamsta neturi supratimo apie tai, tai nesvaik. Labai norėčiau pasakyt apie jus taip, kad net ausys užsilenktų, bet, nežiūrint, kad sergu depresija, tokių paistalų nesakau.
@Alma DURA----judek, dirbt reikia... TINGINIU, DEBILU...ALLE LIGA
@Alma Nesede PRIBEZDETAME kambary, megaukis grynu oru, .....depresija, depresija...Proto neturejimas, jokia cia depresija, kvailes uzpuola
@Alma Skaudu--- žmonių neišmanymu ir žiaurumu kitų drąsiai pasakysiu skausmu.Depresijai neprilygsta jokia liga savo sunkia eigastimi.Jos niekas negali išgydyti,tegul neapsimetinėja visokie psichologai *and co*.Iš jos išeiti turi pats,atsakingai sakau,nes aš susidorojau su šia "dvasine" liga. STIPRYBĖS JUMS.O negatyviems komentatoriams linkiu prisiminti "GRĖBLIO DĖSNĮ".
@E. Sergantieji prisiminkit lopetos desni
@Alma Nanau kad vaikus reikia ne lepint pildyt ju norus sudarant vien teigiamas emocijas o ruost sunkiam gyvenimui
@122 Kvepia agresija arba edukuota, vakcinuota, busteriuota--- "didelio" mokslo tikėjimo auka ( arba tikėjimo aukinas arba *ono"
Jūs netikite, o LRТ kas vakarą šitą priemonę taiko rinkėjams.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų