Vietoj vizitų pas gydytojus – „Skype“ vaizdo skambučiai

Pacientai neatvyksta į maždaug vieną iš dešimties iš anksto suplanuotų vizitų pas gydytojus Didžiosios Britanijos ligoninėse. Dėl šios priežasties gydytojai ketina pradėti naudoti „Skype“ vaizdo skambučius, kad galėtų susisiekti su pacientais, informuoja the Telegraph.

Sveikatos ministerijos atstovų teigimu, nepasirodžius pacientams yra švaistomas ligoninių darbuotojų laikas ir mokesčių mokėtojų pinigai. Dėl to gydymo įstaigos turi pradėti naudoti šiuolaikines technologijas ir priminti pacientams apie jų vizitą trumpąja SMS žinute arba, pacientui negalint atvykti į ligoninę, su juo susisiekti „Skype“ vaizdo skambučiu.

Taip pat buvo siūlyta taikyti baudas tiems asmenims, kurie nepranešę nusprendė į vizitą neatvykti, tačiau tai buvo atmesta.

Per praėjusius metus neįvykusių vizitų skaičius buvo sumažintas per 250, 000, tačiau jis vis tiek yra didesnis nei 5 milijonai. Yra manoma, jog dėl to per metus prarandama 800 milijonų svarų sterlingų.

Newham universitetinė ligoninės gydytojai jau dabar su diabetu sergančiais pacientais bendrauja naudodamiesi „Skype“ programa. Tai sumažino neįvykusių vizitų skaičių 11proc.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų