Rašyti komentarą...
Slykstus homosekas tvirkina negalincia pasiskusti protiskai atsilikusia mazamete. Tokiems vaikams augti tik internatuose arba ju paciu seimose bet ne su fydofilais
@Iklotas Nebūtum įklotas - vargšas, kompleksuotas žmogelis, kuris savo kompleksus maskuoja kitus žmones menkindamas, nors pats esi menkesnis nei absoliuti didžioji dauguma menkystų.
Šis žmogus paskyrė savo gyvenimą kitam žmogui kurio, tokie "normalūs" kaip tu atsisako. Atsisako savo vaiko nes jis "nenormalus". Šis žmogus visą savo gyvenimą rūpinsis ir turės saugoti nuo tokių piktų, pilkų žmonių kaip tu. Norėjosi pasakyti nuo tokių viduramžių mentaliteto bet tai būtų netiesa nes viduramžiai čia nieko dėti nes menkystos niekada nesikeičia.
ir šiaip man pofik ką tu manai, bet reikėjo parašyti kažką. :D
nebutu jis gejus - nebutu straipsnio. va taip patyliukais fornuojama bandos nuomone, kad gejai tai geris.
Sita istoriją seku jau senai užsienio spaudoje- Puiku Sėkmes Jiems
paskaityk šį straipsnį !
Šis tekstas------ aštrus, lyg urologo pirštas ----Gibonui, Celofanui, Astrai plačiagerklei , Kalvarijos traktorininkų mokyklos šeimų maršų rėksniui . Tik ne į uodegą , o į jų smegenis : ))))
Na štai sulyginkite moralę, padorumą ,gerumą,sąžiningumą tarp tokių kaip Celofanas, orlauskas, gražulis ir dauguma Šeimų maršistų ir šito homoseksualo.
@Sovere matomai tvirkina mergaite, tam ir globoja. Nebudu sodomitas
Koks pasiaukojimas,dabar jis yra laimingas,nes mylimas.
Super!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų