Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kaip čia viskas gražu ir pasakė kad nori išvaryrt iš darbo ir irašimo iranga turėjo ir visi padėjo...o pas mus buvo kitaip eikit i papildomus darbus mol pridėsim prie atliginimo,niekam niekados nepridėjo,algolapiu nieks nėra mates,jai kuri nors nori išvaryt pradedamas pshologinis smurtas mol viskas ka darai darai blogai rašyk pasaiškinimus.Ir paskutinė višnaitė ant torto atostogu nebuvimas per visus dirbtus metus.Tada galiausiai dardavys ima savintis tavo prasročintas atoatogas.Buvo kreiptas i dabo incpekcija.ir jinai pasiulė rašyt...nu ten tokia mudakė...nusiskundimus savo viršininkam raštu,aš isivaizdoju kaip jie juoktusi gave musu skundus tuos pačius tik ant popieriuko.Tai kaip ir visiem darbininkam teko išeit savo noru.Manau kad jei mes butume pavaževe i kontora su smurto elementais butu viskas sutvarkyta taip kaip reikia.Bet lietuvos istatimai laidžia tyčiotis iš savo darbininku ir daryt su jais ka tik nori.Graudu
Jei ji nepatinka darbdavjui ir jeigu darbdavys ja nepasitiki vistiek darbo nebus ir per prievartą mielas nebūsi ,va tokias valsybė gins,o kas apgins darbfavį,įsiveisia tokios gudrios ir padaro durnium neduok dieve tokį velnią įsileisti į kolektyvą
"finansininė" :D
Tai kas ta didziausia? Lygtai 3ju men alga jau didziausia skaitosi
Jeigu norit ateity išvis darbuotojų LT turėti- palaikykit mamas, auginančias vaikus JAU DABAR! NES TUOJ IŠVIS NETURĖSIT KAS JUMS DIRBA! ČIA TIEMS PRIMITYVAMS, MOTERS - MAMOS (dar vienišos) NEGERBIANTIEMS
BUHALTERIJĄ PILNAI ĮMANOMA DIRBT
BUHALTERIJĄ PILNAI ĮMANOMA DIRBT
Nuotoliu. Mano dukra UK prieš Covidą dirbo ofise, bet per katantiną visi kuo sėkmingiaisiai darbavosi iš namų, aprūpinti įranga iš darbo. Ir po Covido dirba iki pat šiol. Per tą laiką keitė darbą du kartus ir vis geresnėm finansinėm sąlygom. Ir paskutinįsyk neseniai visai pradėjo dirbt stambioj tarptautinėj kompanijoj, - taip pat išsikovojo iš pat pradžių dirbti iš namų pilnai, be jokių vizitų ofisą. Yra labai sumani, turi labai gerą CV istoriją, yra gaudoma darbdabių. Ir gavo agentas, įdarbinęs ją padėką, sakė toks pirmas kartas, kad gautų padėką iš darbdavių už tokios geros dabuotojos suradimą. Jaunos mamos ir bendrai, sumanūs, gerai dirbantys dar prieš įsidarbinant gali reikšti savus pageidavimussavom darbo sąlygom. Protingi darbdaviai vertina darbo rezultatua ir atlikimo kokybę. Ir jiems žmogus -geras profesionalas svarbiau už jų įnorius. Kas tą sugeba suprasti, geriausių neptaranda.
Aha, neteisnga situacija, jai darbdavys išmokejo išeitinę, viskas su tuo gerai, o kodel dar plius nebuvo darbdaviui uždeta papildomai bauda už mobingą? Va tai yra labai blogai! Seimas keiskit įstatymus!
Darbdavį matyt konsultavo ANTANAS ALEKSIŪNAS,ŠKODA VADOVAS.
boba nenori eiti į darbą, nori namuose auginti vaiką ir gauti algą - už tai ji ginama? Kaži kur taip nuvažiuosite, tręšdami tinginius.
@keista Su tokiu primityviu trumparegiškumu. Žmogus savo darbą namie nčblaškomas, ramioj aplinkoj,dar geriau gali atlikt - negu ofisuose kur pletkai, apjalbos, pavydūs žvilgsniai ir bla bla bla...
Bet čia vienintelė tokia, o kiek žmonių išeina nieko negauna, apgauti. Šioje valstybėje žmogaus niekas negina jokia institucija. Žmogus nebent kovoja tik pats už save. Gerai, kad Veronika atkakli.
@Vaidas Visu įstatymai darbuotojui apginti. Darbdaviams nėra palankių įstatymų-moka už viską, net kai darbuotojas nedirba- nedarbingumas už dvi dienas, mamadienius ir tėvadienius, kompensacijas už nepanaudotas atostogas, dar suteik dienas asmeninuams poreikiams ir pan. O jie nori eina į darbą, nori ne. Ir nesiteikia pranešti.
@Žinius Jus arba tingit skaityti istatymus arba tendencingai kalbate. Beje prisiimkite atsakomybe uz savo gyvenima ir versla. Jukvisada galite mesti ta bedekinga uzsiemima ir samdomu darbuotoju pats. Ar daryti versla kur nors Es salyje, kur darbuotojai geresni ir istatymai taip pat. Bet tokiu labai reta, daugumai dar sunkiau negu cia tenai. Vienok gal pabandykit pasikonsultuoti su nornaliais teisinkais ir petsonalo atrankos specialistais, gal dar psichokogais, organizaciju psichokogais. . Jiems tiesa teks sumoketi ir pakankamai daug. Sekmes .
Kai augini mažus vaikus, ir dar viena, tai jauties, kad apvagia net ne tave, o tavo vaikus, tada kovoji.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų