Rašyti komentarą...
Palyginkit plėšrių gyvūnų ir žoliaėdžių virškinimo sistemas, pradedant jau nuo dantų, ir atsakykit sau, į kuriuos panašesnė yra žmogaus. Tai ir būtų atsakymas, kokia žmogaus prigimtis maitinimosi atžvilgiu
Kliedesiai...
Javai auginami tam kad iš jų prikepti daug pyragų vegetarams,kad anie nesukūstų
Javai auginami tam kad iš jų prikelpti daug pyragų vegetaras,kad anie nesukūstų
Prieš 2 metus. Viską valgiau, bet kai tapau vegetaru visa sveikata pasikeite iš esmės, tada patariu visiems but vegetarais kas turit bėdų su sveikata. Asmeniškai man organizmas netoliaruoja laktozes todėl ir atsisakiau mėsos, pieno produktų, kiaušinių ir dabar jaučiuosi žymiai gėriau nei prieš 2 metus kai nebuvau vegetaras.
atsisakom mėsos ir pasidauginam iki 20mlrd., bus geriau.
jo ligos ne nuo mesos o nuo augaliniu alieju su kuriais mesa yra gaminama (polyunsaturated fats).
Ar gali sveiko mastymo zmogus tokius straipsnius rasyti....
mesedziams sunku suprasti str. mintis kadangi jie kituose ismatavimuose ir jei jie gerai jauciasi egzistuodami kito skausmo ir kancios saskaita tai ju pasirinkimas,o gamtoj viskas turi rysi taip kad kiekvienas gaus pagal nuopelnus,kad ir kaip suktu uodega
Selektyviai pasirankiojot patinkančius Biblijos tekstus? :)))) Čia taip pat iš jos:
Iš 12
3 Sakykite visai Izraelio bendrijai, kad šio mėnesio dešimtą dieną kiekvienas jų teparūpina savo šeimai avinėlį – vieną avinėlį šeimai. 4 Jei šeima visam avinėliui yra per maža, tesideda ji prie artimiausio kaimyno, kad avinėlį įsigytų, ir tesidalija juo,[i2] atsižvelgiant į skaičių asmenų, kurie jį turės valgyti. 5 Jūsų avinėlis turi būti be trūkumo, vienerių metų patinėlis; galite jį paimti iš avių ar iš ožkų. 6 Laikysite jį iki šio mėnesio keturioliktos dienos, tada jis turi būti papjautas sambrėškio metu, dalyvaujant visai susirinkusiai Izraelio bendrijai. 7 Paėmę jo kraujo, jie paženklins juo abi durų staktas ir sąramą tų namų, kur jis bus valgomas. 8 Avinėlis turi būti valgomas tą pačią naktį; jis bus valgomas iškeptas ant ugnies su nerauginta duona ir karčiosiomis žolėmis. 9 Nevalgysite iš jo nieko nei žalio, nei išvirto vandenyje, bet valgysite ant ugnies iškeptą – galvą, kojas ir vidurius.

Iš 16
11 VIEŠPATS kalbėjo Mozei: 12 „Aš išgirdau izraeliečių murmėjimą. Sakyk jiems: 'Temstant valgysite mėsos, o rytoj rytą turėsite duonos iki soties. Tada jūs žinosite, kad aš esu VIEŠPATS, jūsų Dievas'“.
@Mantui Dievas palaimino Nojų bei jo sūnus ir jiems tarė: „Būkite vaisingi ir dauginkitės, pripildykite žemę. Bijos jūsų ir drebės prieš jus visi žemės gyvuliai, visi padangių paukščiai – visa, kas juda žemėje, ir visos jūros žuvys. Į jūsų rankas jie yra atiduoti. Kas juda ir yra gyva, bus jums maistui. Duodu juos visus jums, lygiai kaip daviau jums žaliuosius augalus.
(Pr 9)
@Mantui Čia jau įvykiai po to kai ieva nuskynė pažinimo vaisių,o Kaip žinią tada Žmogus užsitraukė Dievo rūstybę.Ir Tadą jau po to daug kas galima,vardan pažinimo. Esmė visa pradžios knygoje,edene.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų