Rašyti komentarą...
Ko jūs stebitės .Jie dar vsikai... aišku higiena reikalauja savo , nevykusių veiksmų...O kaip apie Vakarų laisvą padaulį .pati mačiau internetę .daug pliaže žmonių kurie atsirado su tokia idomia saviveikla kaip nudistai .Tai buvo prie sovietų .guli bobos nuogos sergančios bent kelnaites užsidėtų.tikrai apsivemti galima .toliau šių laikų principai jau visiška partnografija atliekantis lytinius santykius .Viešoje erdvėje .Ir dar pagalvokite kodėl ? Vyksta Karas ukrainoje ir twn buvo prievartaujami vaikai ,ar mamos .Padėkoti reikia Vakariečiams už Laisva demokratijos forma .Na ir Valosi tiek amžių isigyvene rusai su ukrainiečiais bei taip manančiais bendraminčiais .Kam žmogus gyvena kad ,kuo greičiau sulaukti vestuviu atba užsiimti prostitucija .ar nepamenate anksčiau buvo tokie dalykai slepiami už sifilio platinima sodino i kalėjimus .tokio mobilaus mes net nesapnavome .sukėlė šis kibernetinis kabutėse sugalvotas telefonas .greitai nereikės nei tradicijų nei gyvų .kontaktų tik tu ir aš .namuose kaip ir visas pasaulis taip jau daro .baisu.
Straipsnio tema buvo kaip ir aiški,kažkokia tai bobulytė gimus caro bedančio laikmečiu,mačiusi ir išgyvenusi"šlovingąjį"sovietmetį,pamatė BAISŲ vaizdą!nuogą vaiko užpakalliuką,beja tie vaizdai būdavo visais laikais,tiek dabar tiek prie Lionios Brežnevo,tik nieks neklausdavo nuomonės,tad nieks nekomentavo.Jai padaryt soc.apklausą,kažin dar kas ką persvertų.Na po kokių 20_50m.pasikeis požiūriai į tokius paprqstus dalykus,kai nebeliks tokių komentuojančių kompleksuotų bezdalių.
Iškrypėlių,ar jūsų minėtų ekshibicionistų gali būt tiek mieste,tiek bendram paplūdimį.Nuogas mažas vaikutis,gan retas vaizdas,o jai ir yra,tai 99%žmonių nekelia neigiamų emocijų.Kodėl iškart iškrypusios bei garbanotos mintys kyla,kad tėvai degradai,kels foto į fb,nors ir tokių yra,ar kažkas nužiūrės,nufotografuos.Matomai pas straipsnio autorę,panašu garbaus amžiaus labai laki ir pakrypusi fantazija.Ir komentarai matonai turėjo būt apie nepilnamečių vaikų nuogumą viešam paplūdimį,bet ne pasijungė dalis visuomenės,deja jų mažuma,močiutės kurios dar matė carą,vyrai nevykėliai pilni kompleksų ir tetulės vidutinio amžiaus,visi paminėti bijo patys savo atvaizdo veidrodį,todėl lengviausia linksniuot žmones laisvai mąstančius.
Kas liečia paplūdimius.Vyrų bei moterų paplūdimiai nuigiems egzistavo nuo sovietinių laikų,bet visiems tiko,dabar atsiradęs nudizmas kažkodėl labai trukdo.
Beja visi jie pažymėti,tad nėra ko eina jai bado akis,ko žiūrit jai vemr verčia?sakot kopose smauko?na man teko matyr kaip bendram pleže persirengimo kabinoj vyras stebėjo moteris ir tampė žąsį!tai kur tu iškrypėlių daugiau,ką?
SSSR laikai baigėsi,o palikuonių dar daug liko su savo dogmomis,taisyklėmis ir draudimais.Esu tikras kad šie nesusipratimai ir nuomonių nesutapimai laikinas reiškinys,visa tai pradings,kai iš gyvenimo laikui bėgant pasitrauks sovietinio auklėjimo moralės bei nuostatų aukos,kurios dar supa mus.
Autorei, Medai su galva negerai. Geriau pas psichiatrą apsilankytų, o ne pajūryje.
Brangioji Meda, kai vaikučiai maži plikais užpakaliukais, Jūs piktinatės. O kai augusios panos eina pliku užpakaliu šniūrą persivėrusios "tipo stringai yra triusikėliai" tai Jums gražu????
Vilniete tu vilniete -molis pas tave smegenėlėse ,daugiau nieko !!!
Žmogaus kūnas yra duotas toks ir ne kitoks ir nėra čia ko dergti jį !
Pagaliau gal reikia nusimesti tuos susivaržymus ir gyventi oriai ir laisvai !
Nudistai yra patys stipriausi ir drąsiausi žmonės ,išsivadavę pagaliau iš visų baimių ir žmogaus kūno paniekinimų !!!
Duodu 100% kad teksto autorei visai nekliūna spalvotų paradų dalyvių pliki užpakliai. O ten juk suaugę žmonės.
Sutinku su straipsnio autorės mintimis. Daug kas sako, kad mažo vaiko nuogumas šventa. Man asmeniškai tai baisu – tėvai tyčiojasi iš savo vaiko, kol vaikas to nesupranta, nehigieniška,. Nenorite dėti sauskelnių, užmaukite medvilnines kelnaites.
Lietuviams iki kulturps. kaip
Lietuviams iki kulturps. kaip
vistai iki debesies. Ka gali is tokiu tiketis - "a girdz. bachurs. karoce"
@Lietuviams iki kulturps. kaip Gal yra Lietuva dievmeldžių ir Marijos žemė,bei kuklumo ir tokio dalyko kaip kompleksų lietuviams netrūksta,o vat kitose šalyse žmonės be kompleksų,pasileidę plaukus ir elgiasi kaip pasileidę laisvo būdo žmonės,net ir sexsistine ir kitomis temomis kalbant,tad iš lietuvių reikia pasimokint,o lietuviams šiaip būtų gerai kompleksų mažiau turėt ir vaikščios su surauktais snukiais kurie panašūs į subines susiraukusias darosi,nes amžinai viskas neįtinka,nepatinka,erzina ir visa kita kas negatyvu lietuviui priimtina,o kas gera jie amžinai žlugdo,nepasidžiaugia nei palaiko,nei padrąsina,aplamai negatyvumas amžinas.Retenybė,jog būtų mūsų šalies žmonės pozityvai ir optimistai.
Na ar kam ???idomu kiekvieno žmogaus padarytas veiksmas ,ijs turi ayoveiksmi .o nuomonių daug .Nesirūpinkite jos susitvarkys .Nes niekas geriau nieko nepatars
Til gali dar ir pakenkti ...
Ne normalios tarybinių laikų davatkos piktinasi, koks jūsų reikalas, ar vaikai nuogi laksto ar kažkas I nudistu paplūdimy eina, koks malonumas vasara grynam ore be drabužių vaikams, kaip jie kenčia su tais pampersais, o suaugę irgi nori pilnai mėgautis gamta, tai ir eina į nudistines vietas, o ne save pademonstruoti, žmogus yra toks koks yra, esame visi įvairūs, pagal jus tik tobuli gacli būti gamtoje visus kitus apvynioti skarom ir uždaryti? Tai pagal jus visi, kurie negražus ar invalidai arba nescios moterys, as pvz ir būdama nėščia noriu maudytis ir degintis, tai aš pagal jus turi dusti namie arba su skarom slėptis ir kaist kaip kokia arabe? Kvaili jus žmonės, tai eikit tiesiog į tuos nudistu pležus, ne žiūrėkit į tuo vaikus, sėdėk it pasislepusios po lapais jei jau taip baisu, kažin pačios kokios manekenės
@Ugne Nemamau kad tarybinių laikų moteri parašė jei tai iš viso ne žurnalisto sukurta.Tarybiniais laikais visi leliai pliki lakstė ir niekas dėmesio nekreipė.
Į viršų