Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
youtu. be/lLEiT9PeHSg
Skaičiau straipsnį,diphenhydramine ir lactofferinas nužudo COVID 100%
@O Pamiršai pridėti spiritą ir sodą. Tai natūralūs produktai, kurie žudo ne vieną virusą.
@Spiglys skaiciau straipsni apie diphenhydramina ir lactofferina tik tiek.mokslini straipsni, as ne apie liaudies medicina.
Vistiek antivakseriams neįrodysi. Jie nori mirti laisvi.
Antivakseriais ne gimstama, o tampama.
@❗❗❗ Ko purkštauji, gal koks neskiepytas ant kiau..ų užlipo, tai dabar labai sopa ? Tik darai klaidą, prigimties nepakeisi, o ne įprotį ar nusistatymą. Gerais argumentais galima įrodyti tiesą, jei tai tiesa.Ne kokie matyt skiepytų ir valdžios argumentai, jei jūsų gretos retėja.
@Lina Neprivalau būti antivakseris jei man nepatinka ši valdžia. O tu išsitrink galvą.
@❗❗❗ Išsitrink galvą - tai visi edukuoto argumentai?
Tai, kas vadinama imunogenu, iš tikrųjų yra patogenas
Neseniai britų mokslininkų paskelbtame tyrime nustatyta, kad jaunesni nei keturiasdešimties vyrai po pirmosios Pfizer injekcijos beveik dvigubai padidino miokardito riziką; rizika vėl padvigubėjo po antrosios injekcijos ir vėl padvigubėjo po trečiosios injekcijos, aštuonis kartus didesnė už pradinę riziką. „Moderna“ versijai rizika buvo 16 kartų didesnė už pradinę riziką po antrosios injekcijos.
Kodėl tuomet esame įpareigoti skiepytis? Ar tai nesąmonė, ar gyventojų mažinimo programa? Tai yra teisėtas klausimas.
MRNR „vakcinų“ šalutinis poveikis, apie kurį nepakankamai pranešama, nėra šalutinis poveikis tradicine prasme, pavyzdžiui, alerginė reakcija į vakciną arba imuninės sistemos poveikis vakcinoje esančia medžiaga.
Tai, kas vadinama šalutiniu poveikiu, yra „vakcinos“, paverčiančios žmogaus imuninę sistemą ginklu prieš savo kūną, pasekmė, kaip apibūdino daktaras Sukharitas Bahkdi ir kiti.
Tai, kas vadinama imunogenu, iš tikrųjų yra patogenas, sukurtas plisti visame kūne ir užkrėsti širdį, plaučius, smegenis, kiaušides ir visus gyvybiškai svarbius organus. Rezultatas yra negalia ir mirtis.
Yra rimtų priežasčių įtarti, kad ir virusas, ir vakcina yra žmogaus sukurti patogenai. Pirma, abu buvo kuriami ilgą laiką. Kita priežastis yra ta, kad siekiant sukelti didelę baimę, paruošti žmones eiti į vakcinos „apsaugą“, gydymas buvo sustabdytas, siekiant padidinti mirtingumą, o žinomi vaistai, tokie kaip HCQ ir ivermektinas, buvo demonizuoti ir uždrausti naudoti.
Atsisakymo gydyti priežastis – padidinyi skiepijimų rodiklius. Kita priežastis, dėl kurios „pandemija“ kelia įtarimą, yra ta, kad visas nepriklausomas diskusijas ir įrodymus slopina korumpuota žiniasklaida ir medicinos įstaiga. Informacija yra kontroliuojama, o vakcinacija pateikiama kaip vienintelė alternatyva, nors dabar pripažįstama, kad vakcinos nuo Covid-19 ir jos atmainų yra neveiksminga.
Remiantis medicininiais ir moksliniais įrodymais, visiškai aišku, kad visas Covid aprašymas yra melagingas ir kad valdžios institucijos tai žino. Tačiau jie vis dar spaudžia, pasitelkdami prievartą, dar vienam skiepui. Vakcinacija neapsaugo nuo nieko. Taigi vienintelė priežastis ją naudoti – žudyti žmones.
Žmonių nesugebėjimas nepasitikėti „autoritetais“, žmonių nesugebėjimas informuotis patiems ir mąstyti patiems užtikrins, kad nuo skiepų mirs milijonai žmonių. Kai matote tūkstančius nepriklausomų gydytojų ir medicinos mokslininkų, kurie keikia vakciną ir kad biurokratinės „visuomenės sveikatos“ organizacijos jų nepaisytų, turite aiškių įrodymų, kad valdžia tyli ir slepia tiesą. Kiekvieną kartą, kai debatai ir informacija nuslopinama, žinai, kad kažkas slypi ir veikia slapta programa.
Medicinos institucijos aiškiai neprieštarauja, jei vakcina žudo žmones, ir šios mirtys atitinka Billo Gateso ir Pasaulio ekonomikos forumo ketinimus sumažinti pasaulio gyventojų skaičių.
Organizuota Covid pandemija yra didžiulis nusikaltimas žmoniškumui. Ar leisime jiems taip lengvai išsisukti? O gal vėlau mūsų bus per mažai, kad galėtume ką nors padaryti?
Jūs esate planas! Skleisdami tiesą, mes dalyvaujame žmonijos pabudime ir pasirenkame laisvės ir teisingumo naudai.
Taikos ir ramybės
@Zmoniu patiklumas zudo O po metų jau matome- žmonės "krenta kaip musės". Taip ir liks pasaulyje planuojamas skaičius 500 milijonų. O gal vienas milijardas. Įdomu mūsų nuolankieji tarnai pateks į tą skaičių?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų