REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dieną prieš savo vaikino laidotuves moteris sužinojo, jog šis ją apgaudinėjo su penkiomis moterimis.

Dieną prieš savo vaikino laidotuves moteris sužinojo, jog šis ją apgaudinėjo su penkiomis moterimis.

REKLAMA

Moteris, dieną prieš savo vaikino laidotuves, sužinojo, kad vyras, su kuriuo ji pragyveno šešerius metus, ją apgaudinėjo su penkiomis moterimis. Ji vis tik nuvyko į laidotuves, bet sakė, kad dėl šios žinios jai „plyšta širdis“.

„Tiktok“ vartotoja Sachia pasidalino istorija su savo sekėjais, sakydama, kad neturėjo jokio supratimo, kol savo mirusio vaikino automobilyje aptiko kelis mobiliuosius telefonus, rašo thesun.co.uk.

Ji pasakojo: „Jo automobilyje radau telefoną. Ten buvo krūva telefonų. Dieną prieš laidotuves, jo telefone radau susirašinėjimą žinutėmis su kita moterimi ir supratau, kad jis su ja susitikinėjo maždaug mėnesį“.

Ji suprato, kad tomis žinutėmis buvo apsikeista maždaug prieš metus. Moteris tęsė: „Galiausiai nuėjau į laidotuves. Mane apėmė įvairios emocijos. Man buvo liūdna, bet taip pat jaučiausi nepaprastai įskaudinta“.

REKLAMA
REKLAMA

@sachiamarie Reply to @therealmatthewgeorge #juststay4anotherday #cheating #movingon #storytime ♬ Inspirational Piano - AShamaluevMusic

Kaltina ne moteris, o vaikiną

Dėl vaikino mirties aplinkybių tyrimo Sachia turėjo atiduoti telefoną policijai. Ji pridūrė: „Kai gavau telefoną iš policijos, atradau dar keturias moteris. Nė viena iš moterų, su kuriomis kalbėjausi, apie mane nežinojo. Aš kaltinu ne jas, o jį. Tiesą sakant, skaudėjo širdį, bet man viskas gerai ir savo gyvenime aš judu į priekį. Neleidžiu, kad nuoskaudos valdytų mano gyvenimą“.

REKLAMA

Komentatoriai buvo kupini užuojautos Sachiai ir pyko ant jos velionio vaikino. „Būčiau atšaukusi laidotuves. Tegul tvarkosi pats“, – rašė viena, o kita pasakė: „Na, tai šiek tiek keičia panegiriką...“

„Aš nebūčiau dalyvavusi laidotuvėse“, – pridūrė trečioji komentatorė.

Ketvirtoji tvirtino: „Oho, labai apgailestauju dėl jūsų netekties, bet tą akimirką nebūčiau jutusi jokios meilės. Būčiau apvertusi karstą ir jį pamirščiau. Bet vis tiek jus užjaučiu“.

Tačiau Sachia pabrėžė, kad jau atsigauna po tokios traumuojančios patirties.

„Norėčiau, kad jūs visi žinotumėte, kad man tikrai gerai sekasi, lankausi daugybėje terapijos seansų, man viskas gerai“, – patikino ji.

Iš kur tokį mėšlą traukiat
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų