Rašyti komentarą...
Prajuokino: yra pigesnis, yra brangesnis gydymas... Eilinė smegenų ir pinigų plovimo klinika.
Cinkas, magnis ne vitaminai. Lievai parašyta.
Sušikti gydytojai, pasakiau kad buvo erkė ikandus, bet paraudimo nėra.Tai tyrimo nedarė. Santariškių infekologė prietranka nusenus, gydo dar pagal sovietinę praktiką. Patarė pas psichiatrą kreiptis dėl aiškių Laimo simtomų.Tikiuosi kad tai nuokrušai 10 erkių įkąs.
lyg kitur jau butu baisiai ieskoje.....
Erkė man buvo ikangus.Aš pati susirgau Laimo liga ir ji man būvo nustatyta iškarto.Infektologė paskyrė mam gydimo kursą antibiotikais,štai ir viskas.Gal ji nežinojo,kad erkė buvo isisiurbus.Štai kur visatai esmė.Kartais ligos piežasti sunku nustatyti ir nuo ko reik gyditi.
Žinau, ką tai reiškia. Praėjau tikrą pragarą. Susirgau 2010 metais, ligą radau pati po 2 mėn, nuėjusi į Endemik kliniką. Gydymas buvo 1 kertą išrašyti antibiotikai, po to "turėjau pasveikti", deja...iki šiol pati stengiuosi sau padėti. Gydytojai nieko girdėt nenori. Vaida, linkiu sveikatos!
Seimos gydytoju isvis negalima klausyti,reikia reikalauti tyrimu po visur,man pasake kad šlapimas geras,o nuejus i privacia pasake isisenejes citatias...
Gydytojai verčiami gaišti laiką receptų kompensuojamiems vaistams išrašinėjimui, todėl pristinga jėgų diagnozuoti ir gydyti ligas.
@BLAIVININKAS Ne jegu, bet proto!
@Ki Prašom ateit ir padirbt vietoj gydytojų, gal užteks proto viskam

Skaitomiausios naujienos
Į viršų