Rašyti komentarą...
Koks skirtumas kaip apsirengus!!!! O aš šiandien striukę nusipirkau. Kaip gaila, pačiai reikia pasigirt
Nieko apie Zuoka nesakau, bet zmona galejo pavarde pasirinkti ne gaidiska
Labai nevykusiai rengiasi ši moteris, atkreipiau dėmesį tiek rinkimų naktį, tiek dabar. Nereikia demonstruoti kūno formų, sezonui netinkamų pasirinkimų ir netinka šio kirpimo sijonas, o dar baltas, nu visai... Agnė šiuo klausimu buvo pranašesnė, turėjo įgimtą stiliaus jausmą ir rengėsi kaip lygiavertė partnerė. Čia gi kažkoks pasimetimas, išplaukimas. Moteriai tuoj 40, atrodo, kad dar nepažįsta savo figūros ir nežino, kaip kada tinka rengtis. Taip kalbu ne dėlto, kad balsuosiu už kitą ar kad iš principo nepatinka Zuokai. Aš balsuosiu už Zuoką. Bet poniai reikėtų atrasti šiuolaikišką klasikinį stilių. Nebe studentė jau. Tiesa, be vaikų gal ir jaučiasi dar nesusitupėjusia mergaite, tai atsispindi išorėje.
@kažkas Keistai žiūrisi juodos pėdkelnės. Kūno spalva labiau derėtų.
Nereikia lia,lia.Labai graži elegantiška pora.
@MB Tėtė su dukra.
dabar laukiu kada Benskunsas savo kikimarą pasižmonėti išves irgi skudurus aptarsim, tai svarbiausa šiomis dienomis
Vo čia tai bent koziris rinkimuose-derinti spalvas! Balsuosiu kaip diduma tautie“ ių balsuoja, užkelniu kantus, plaukų dažų spalva, žmonos išvaizdą, mašinos numerius, as už Zuokės pavardės juokingumą. Kandidato darbai man niekis, svarbu kaip derina liemenėlės ir vyro kojinių spalvas.
Tai ko slepia savo pavardę antroji Zuoko moteris, gal vėl smalsios vilnietės veizi ją per padidinamąjį stiklą? Anksti dar...
@Petras Moterys veizi į padidėjusias pilvo apimtis.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų