Rašyti komentarą...
Dar labiau stebina kada prekybos centrų darbuotojos atsineša į viešą tualetą plauti savo asmeninius indus, kavos puodelius, šaukštelius ir sudeda plauti į viešo naudojimo plautuvę, kur moterys, pasinaudojusios tualetu, plauna rankas... Beje, pastaruoju metu pirkėjai lankydamiesi PC jau nedezinfekuoja rankų.
Jei daugiau žmonių plautų rankas tai ir tiek sergančių nebūtų, elementarios higienos nemoka...
Sveduose paskui auto issuku is trasos, svedas issoka ir kaip vokietis nueina uz wc, svede lieka sedeti ir zandukus ir lupas valosi pries veidrodi, as paskui sveda uz wc i o tas ten popieriaus puse rulono ir valosi aparatura......smagi kelione sakau, tas nusijuokia ir sako ir kelione ir pabaiga gera........
šlykšiuosi skaitydamas tokius kliedesius.
Neplauna tos lietuves ranku… tikrai nepl
Neplauna tos lietuves ranku… tikrai nepl
Surinku 100
Labai sutinku, didzioji dalis ranku nepl
Labai sutinku, didzioji dalis ranku nepl
Rasa
Tuščias skalambijimas, Lyg visos "lietuvės" neplauna rankų, o štai viena "lietuvė" Greta - plauna....
Ka ten higiena pp saves net vandeni nenuleidzia prisiukslina,pritasko visur paketus nesuvinioja,vagia popieriu geria or ruko tuoletuose slykdtybiu sliktynes bet svarbu nagai ptikluoti iė blakstienos fui.
krauti ant lietuvių. Pedantiški vokiečiai viską suveda į statistiką ir nustatė, kad vyrai sunaudoja tualete daugiau popieriaus negu moterys. O aš tikrai maniau, kad yra atvirkščiai.
@Gal nereikia ir anglai ir vokiečiai netvarkingi,stubriai,nereikia stumt ant mūsų lietuvos darbščiųjų bitučių,kurias užsienis vertina kaip tikrai darbščius ir talentingus ir tvarkingus,atsakingus žmones,o ne tinginius ir išlaikytinius,kokie yra anglai,amerikonai,beja nutukimas man šlykštesnis,kai žmogus visas kaip bačka atrodo ir vos telpa pro duris, nei neplautos rankos šikinyke
jei tik kelnaičių guma buvo liesta, tai gal ir nebuvo susitepta, bet nusiplauti rankas nesunku.
Į viršų