Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Psichoterapeutė atskleidė vieną klausimą, kurį ji užduoda žmonėms, atskleidžiantį visą tiesą apie jų santykius.

Psichoterapeutė atskleidė vieną klausimą, kurį ji užduoda žmonėms, atskleidžiantį visą tiesą apie jų santykius.

REKLAMA

Stina Sanders yra terapeutė, kuri specializuojasi santykių srityje ir dažnai dalijasi patarimais savo TikTok paskyroje.

Viename iš savo „TikTok“ vaizdo įrašų ji atskleidžia paprastus klausimus, kuriuos užduoda žmonėms, kurie nėra tikri, ar nori tęsti santykius, rašoma the-sun.com.

„Kai klientas klausia, ar turėčiau likti santykiuose, aš užduodu jiems šį klausimą. Ar jūsų partneris įkvepia jus ir palaiko jus augti, ar jie trukdo jums augti? Galų gale, viskas priklauso nuo to. Ar jaučiate palaikymą, ar jaučiate, kad partneris jus sulaiko?“, – atskleidė Stina.

Stina taip pat sakė, kad dažnai klausia ir savo kliento, ar jie palaiko savo partnerį augant, ar sulaiko jį, nes tai veikia abipusiai.

REKLAMA

„Kitą kartą, kai kvestionuosite savo santykius, užduokite sau šį klausimą: ar aš jaučiuosi palaikoma ir ar aš palaikau savo partnerį, ar jūs abu sulaikote vienas kitą?“, – priduria ji.

Atskirame vaizdo įraše Stina atskleidė būdus, kurie gali padėti įveikti išsiskyrimo liūdesį. Ji sakė, kad terapeutai dažnai naudoja „stebuklingą klausimą“.

Stina paaiškino, kad stebuklingas klausimas yra – jeigu galėtum rytoj pabusti su tobulu gyvenimu, kaip jis atrodytų?

Tai gali padėti suprasti, ko iš tikrųjų norite, ir nustatyti problemas, kurios trukdo jums to pasiekti, pavyzdžiui, žema savigarba arba žemas pasitikėjimas kitais žmonėmis.

Programėlės vartotojai buvo dėkingi už Stinos patarimus, vienas rašė: „Ačiū, kad pasidalinai – išgyvenu išsiskyrimą ir šis vaizdo įrašas tikrai privertė susimąstyti apie tuos dalykus, iš tikrųjų tai labai naudinga“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų