• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vaikino kambaryje radusi tamponą, mergina surezgė „genialų“ planą, kad sužinotų, ar šis jos neapgaudinėja.

Vaikino kambaryje radusi tamponą, mergina surezgė „genialų“ planą, kad sužinotų, ar šis jos neapgaudinėja.

REKLAMA

Moters įrašas žaibiškai pasklido „TikTok“ tinkle po to, kai pasidalijo kiek daug pastangų įdėjo, kad įsitikintų, ar jos vaikinas ją apgaudinėjo – ir žmonės negali nuspręsti, ar ji „genijus, ar psichopatė“.

Moteris, kuri savo vaikino miegamajame rado tamponą, buvo pripažinta „genijumi“, nes ji tyrė, kada jis buvo pagamintas, siekdama išsiaiškinti, ar jis ją apgaudinėjo, rašo mirror.co.uk.

Vaikinas neigė neištikimybę

Lois Saunders sėdėjo su savo draugu, kai akies krašteliu po jo spinta pamatė geltonai apvyniotą tamponą ir blakstienų tušą, kurie jai nepriklausė. Kai Lois dėl to užsipuolė vaikiną, jis viską neigė. Taigi ji perėmė iniciatyvą į savo rankas.

Savo „TikTok“ paskyroje @loissa4 Lois dalijosi savo istorija: „Kai po savo vaikino drabužių spinta randi tamponą ir tušą, o jis viską neigia, turi imtis tyrimo pati“.

REKLAMA
REKLAMA

Vaizdo įraše, kuris per 24 valandas buvo peržiūrėtas daugiau nei 4,1 milijono kartų, Lois atskleidė, kad susisiekė su sanitarinių gaminių bendrove „Tampax“, kad sužinotų, kada tamponas buvo pagamintas.

REKLAMA

Lois laimei, darbuotoja, vardu Grace, atsakė į jos užklausą ir pasakė, kad tamponas buvo pagamintas 2019 metų gruodžio 11 dieną ‒ jie tada dar oficialiai nebuvo pora.

Tamponą galėjo palikti anksčiau kambaryje gyvenusi studentė

Lois vaikinas iškėlė teoriją, kad tamponą galėjo palikti anksčiau kambaryje gyvenusi studentė. Nuo įkėlimo dienos vaizdo įrašas sulaukė 434 000 „patiktukų“ ir beveik 5 000 komentarų iš žmonių, kurie negalėjo nuspręsti, ar „ji genijus, ar nukvakusi psichopatė“.

REKLAMA
REKLAMA

Vienas žmogus pasakė: „Grace iš „Tampax“ nusipelno didesnio atlyginimo“. Kitas rašė: „Jei jis neturi sesers ir tamponas ne tavo, o tu su juo susitikinėjai dar iki 2019  gruodžio mėnesio, tada bernelis yra kaltas“. Trečia komentatorė pareiškė: „Vis dėlto vyrai tikrai nesuvokia, kokios mes protingos“.

@loissa4 #tampax ♬ original sound - Lois Sa

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų