Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Aciu kad galiu paskaityti apie Lietuva
Maziau eskit kiaules zmogaus skrandis ne kokia siuksliu deze kad ryji kiek nori ir kada nori
Puikus daktaras, Šiauliams labai pasisekė, kad turi profesionalą. Dar ir labai šiltas žmogus. Kitą kartą tyrimo jau nebijosiu
Manau jei kas rastų būdą įveikti nutukimą tuoj Nobelį gautų...
Puikus daktaras,pasisekė šiauliečiams.
Laba diena. Kaip galima pasidomėti daugiau apie šią operacija
Tai ko Katunskytei nepadėjo?Kažkoks apsišaukėlis goduolis pinigams-televizorius+žieminės padangos+naujas telefonas +30% valstybės lėšų......Nepasprink...Kas tu per daktaras,jei jokių garantijų tik pinigus skaiciuoji
Koke kaina operacijos
Nutukėlis mano akimis visada buvo ir bus paprasčiausias lodorius. Per geras gyvenimas - nutukėlių rojus.
@Juozas Kvailas daikte, džiaukis kad nesusirgai skydliaukės ligomis, tada ppažiūrėčiau ką pagiedotum
@Vizija Skydliaukės ligos tik nuo to ką ponia dedate į burną. Įsivaizduokit ką valgytumėt atsidūrusi už civilizacijos ribų. Taip, vaisiai, daržovės, žalia žuvis, žalia mėsa. Pradėkite taip maitintis nuo šiandienos ir išgaruos visos ligos įskaitant vėžį. Dar kartą kartoju, viskas dėl per gero gyvenimo ir visiško neišmanymo.
@Juozas Kvailas daikte, džiaukis kad nesusirgai skydliaukės ligomis, tada pažiūrėčiau kaip užgiedotum.
@Juozas kaip tu-daug nutukusių žmonių pažįstu,kurie visą dieną nuo ryto iki vakaro dirba,net dietų visokių laikosi,bet kaip buvo apvalūs ir gražūs,linksmi,tai jau ir tokie yra.O tu,sudžiūvėli,vis gyvenimu nepatenkintas ir ant visų piktas,net nemoki jokios pagarbos kitiems parodyti.Pastebėjimas-gysločiai visada nepatenkinti,nieko neėdantys,tik kitus,o valgant kitiems,net iš akių ašaros bėga.Kokį žmogų Dievulis sutvėrė-toks jis ir yra,ir nereikia ant kitų savo mėšlą kabinti.
@Idiotui, Ir kas čia pas mus piktas? Šokinėjantis gyslotis ar bezdantis storulis? Nemažai ant šio margo svieto pagyvenau, žinau ką sakau. Neverta gaišti laiko diskusijoms, daugiau laiko liks pasidomėti kaip čia tą skrandį apgavus, kad keturguba porcija nebetilptų :) Atsiprašau jei įžeidžiau.
@Idiotui, P.S.
Nemaišykite nutukelių su stambesniais žmonėmis!
Kokia paslaptinga operacija, kad
Kokia paslaptinga operacija, kad
tik užuominomis, užuominomis...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų