Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nereikia vaiku pagalba graudint zmoniu. Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi. Vienas, dirbdamas paprastu vairuotoju atvargau 10metu bankam, grazinau skolas. O turiu du vaikus ir zmona nedirba. Pas nieka neprasiau, kad uz mane kazkas moketu. Gudriai sumanyta.
Tai per tiek metų galėjo padengti skola jug vyras daug uždirba nes statybininkų algos tai didelės arba tegul nuomuojasi butą kaip kiti neturi kur gyventi glaudžiasi pas tėvus.
Vaiko pinigų vien 400 e gauna, mamos minimumas 630 e, tėvas dirba statybose, tad gauna tikrai ne minimumą... Labai įdomi situacija, kokio dydžio skola, už ką irgi nutyli.
@Hm Parsšyk kokia suma susidarė kad negali sumokėti.Tikrai galėsiu kažkiek pafėti
@Hm Nesuprantu, jei abu tėvai dirba, tai kodėl skolos prisidatė? Butas mažas, šeimoje gi ne 10 asmenų. Visi sveiki. Be abejo, vaikai gauna nemokaną maitinimą mokykloje... Baikit, gelbėtojai, prašyti pinigų. Jie ier mums ant medžių neauga.
Kiek gali prasineti,tegul neprisidirba,jei neturi kaip islaikyti,abu darbingi .KAIP jiems nera sarmatos prasineti jug kiekvienas zmogus dirba del saves o ne del kazkokiu tinginiu.Tegul vaxiuoja i uzsieni ir uzsifirbs ,jei tik vaikus gaminti temoka?.Tegul neseda prie bobos uzpakalio.
@Vot stai ne jie praso , tv pagalba praso..
@tai Tai TV pagalba ir ieško tokių nesąmonių kad galėtų pakelti savo įvaizdį.Kokie jie geri ir visiems padeda.Kodėl ši šeima laukt iki paskutinės dienos sėdėjo ir laukė kol TV pagalba atvaūiuos ir padės.Tegul Fadejeva pakrapšto savo piniginę ir visa jų komanda
Nepadedate, nemoralizuokite
Nepadedate, nemoralizuokite
Lietuviai visada kritikuoja.Jeigu nepadedate, nereikia moralizuoti.Visko būna.Gaila žmonių...
Čia galai nesueina,9 metai abu žmonės negirtuoliauja ir nesugebėjo skolos susimokėt,butas tik 1-o kambario,tai kokios tos milžiniškos skolos,kad net įvardint negalima?
Aš irgi turėjau nemažą skolą(dėl savo sveikatos, mokesčio) nevartoju alkoholio,nerūkau ir dar buvo 3 maži vaikai. Dirbau ariau sunkiai,mokėjau dalimis kas mėnesį, ir išsikapsčiau, džiaugiuosi mes esame gyvi, juk nenumirėm! O čia sveikas rankos ir kojos turi, jau bliauna tiktai duok! Juk pinigai iš dangaus nekrenta, ką veikėte abu šitiek metų nesumokėtų skolų???
@Dar Tai gi vaikus darė. Turėjo 1 ir nedidelę skolą, dabar 3 ir didelė skola.
Mes su žmona neblogai uždirbam ir tai tik 1 vaikas, o čia vargo pelės vaikus gamina.
@, ką veikėte abu Pritariu ir suprantu, gaisras, ligos ar netektys yra skirtumas(čia nelaimė) aš padedu. Jeigu abu šitiek metų nesumokėtų skolos, bet nesugebėjo valios susimokėti ir už savo veiksmus tegul atsako abu.
@Dar O gal kartais sukčiai prisidengę žinomo žmogaus vardu prašinėja pinigų?
@Galvoju Manipuliacija, įkyrūs ir moka gražiai pačiulbėti!
Kas gali prisideda. Dar būtų gražu jeigu pagalba irgi nors retkarčiais parodytų asmeniniu pavyzdžiu iš algos. Kartais nors ir nedaug tenka paremti esant panašiai nelaimei. Sako, neišsižadėk terbos, lazdos ir kalėjimo.
Straipsnis aptakus, prašo pinigų, o skolos dydžio ne įvardija, jei jau dirba abu, tai buvo galima įmokų grafiką sudaryti, mokėti bent po 100 eurų kas menesi, ko laukė iki paskutinės dienos, juolab vyrams neblogų darbų pas mus ir užsienį yra, tamsi istorija
ko laukė iki paskutinės dienos
ko laukė iki paskutinės dienos
@ABC Laukė kol krūva kvailių suneš pinigus ir padengs skolas. Lietuviai myli "vargšus" ir nuskriaustuosius.
Asocialų kronikos.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų