Rašyti komentarą...
Ne gyventojams tai turi būti palikta, o turi būti priimtas įstatymas visus naujus namus projektuoti ir statyti su smalkių jutikliais, jei namas bus taip apšildomas. O dūmų jutikliai turi būti visuose namuose įrengti. Jau pastatytų daugiabučių valdybos taip pat turi būti įpareigotos juos įsirengti. Bet pirma reikia štai ką išspręsti: dūmų jutikliai turi būti ne kaip dabar, ne elementais maitinami (kai ir senas, ir luošas, ir neregys turi kartis į palubės juos keisti), bet centralizuotai, iš laiptinės (kaip domofonai, ar skambučiai - iš laiptinės įvedamais laidais). Jei rinkoje nėra centralizuotai maitinamų jutiklių, vyriausybė turėtų paskelbti konkursą geriausiam tokio jutiklio projektui ir jo gamybai.
Ar tekstas rašytas vis dar kažkuo apsinuodijus? Labai jau panašu į tai. Vertėtų bent porą kartų perskaityti prieš jį viešinant, mintis logiškai surikiuoti. Nepainioti daviklio su jutikliu.
Patarimas geras, varysiu pirkti jau šiandieną, tikrai nenorėčiau kad atsitiktų panašūs dalykai. Nes atidelioju jau septynis metus.
kiek galima pasakoti apie ziople apsinuodijusia smalkem
@f Nepatinka neskaityk,niekas neverčia .Gali praeit ramiai pro šalį.
@Praeik pro šalį o tau patinka ane,apsisik nugara
@f Nu ir pas tamstą piktumo,,,nekomentuok,keikis viena,, ji perspėja kitus žmones kad taip neatsitiktų
O tai ko patys iki to laiko neturėjote, juk ir nesate pirma šeima kuri nuo smalkių būtų nugaravusi. Iki jūsų irgi vis pasitaikydavo, tai ko neįsirengę buvote.
@Šiaip tai Tai kas jum nepatinka ,kad žmogus pasakoja jog tiesiog nepagalvojo kad vat jiem taip atsitiks ,todėl ir pasakoja savo patirtį kuri baigėsi gerai ir tiesiog pataria kitiem nedaryti tokios pat klaidos.Kas jūs per padarai kas bet ką berašo viskas jum negerai gal patys esat nelabai geri.Nusibodo tas negatyvas jūsų,viskuo nepatenkinti.
@Toma Kad žinotum kur krisi. pagalvėlę pasidėtum. Atsargumas aišku gerai, juo labiau, kad kaip rašo tūkstančių nekainuoja, bet kelios dešimtys eurų. O jūs manote, kad tos kelios dešimtys pvz.pensininkui ne pinigai,nes reikia ne tik nuo smalkių, bet ir dūmų tų detektorių, reikia juos tikrinti, nes sugenda.
@Taip tai taip Dar dujų

Skaitomiausios naujienos
Į viršų