Rašyti komentarą...
neisdave savo eskorto paslapciu? kaip londei vedusiems senukam, uz pinigus atsiduodavo?
Visi tie kurie rašo durnus komentarus, na atsipeikekit žmones. Lengviausia yra teisti, pulti. Savo dienotvarkę su vaikais parodykit? Va tada pažiūrėtumem. Žmogus draugiškai , geranoriškai dalinasi SAVO patarimais ir kaip ka daro, niekas neliepia JUMS taip daryt. Nu nebūkit tokie pavydūs tipiniai lietuviai, nu tiesiog šlykštu net. Jeigu neidomu, tai net neskaitykit jus apie šia šeima ir ramiai sau IDEALIAI gyvenkit. Nu negaliu, nupurto kiek pavydžių ir liūdnų žmonių aplink.
Vaikams virti sriubas, koses , kotletukus kepti! Net vezimelis luzta, kiek "Maximoje" dezeliu, stiklaineliu, pakeliu prisideda! Nesveika, bet poniai patogu! Ateinanti namu tvarkytoja ir vaikus is gailescio pramazgoja! Va taip Lietuvos elitas klesti!!!
Šakotis nėra sveika: pigūs balti miltai, daug cukraus....
@Į temą Tai kas be ko.. o žmogus jo davė vaikams gal viena- du kartus ? Ir ka ?
Grazi seima, rupinasi vaikais, sekmes jiems. Kodel lietuviai yra pavydus, negrazu taip apie tautiecius komentaruose rasyti.
Zolelemis pabarsto maista, dar kankoreziu galetu pridet
As nesuprantu kam visur reik taip vaidentis toks jausmas kad tas populiarumas galva susuko ne ji pirma ir ne paskutine turi tris vaikus ir manau kitos mamos maitinti stengiasi sveikai o beto juokas paeme pati insta visada visokias marmaluzi reklamuoja ir duoda vaikam nes negamina daznai tai kaip cia pasakius ar labai sveikuoliskai tie vaikai valgo
Lipne arba skocius.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų