Tėvams plyšta širdis: 3-ejų dukra mirė miegodama

Trejų metų mergaitė Anaja Rosa Balmer balandžio mėnesį mirė, o jos šeimai mirties priežastis vis dar paslaptis. Dabar jos mama prašo dainininko Harry Styles nusiųsti gimtadienio sveikinimą savo velionei dukrai.

Laiminga, sveika ir guvi mergaitė staiga mirė miegodama be jokių įspėjamųjų ženklų.  Anaja Rosa Balmer šeima vis dar bando išsiaiškinti mirties priežastį, prabėgus penkiems mėnesiams po jos mirties balandžio 16 dieną.

Gyvybė užgeso netikėtai

24-erių Talya White dabar prašo mėgstamos Anaja popmuzikos žvaigždės Harry Styles nusiųsti savo velionei dukrai gimtadienio žinutę labdaros vakarui.

Mama iš Butlio, Mersisaido, rengia renginį, skirtą padėti „Alder Hey“ vaikų ligoninės netekties centrui, praneša „LiverpoolEcho“.

Talya apibūdina dukrą kaip nuotykių kupiną mergaitę, kuri mėgo dainuoti, ypač Harry Styles dainas.

„Anaja buvo gera, laiminga, sveika mergaitė ir ketvirtadienį ji ramiai užmigo. Mes vis dar nežinome, kokia buvo mirties priežastis, laukiame atsakymo, bet mums sakė, kad tai gali užtrukti iki šešių mėnesių.

Ji buvo tokia didelė Harry Styles gerbėja, žinojo visas dainas, visus žodžius. Anajai patiko jos dainavimas, bet kokia daina. Kai mes važiavome automobiliu ir per radiją skambėjo muzika, ji jas visas žinojo – ji buvo kaip muzikos grotuvas“, – „ECHO“ pasakojo mama.

Gedinti mama sakė, kad Anaja taip pat buvo didelė „Liverpool FC“ gerbėja, o jos mėgstamiausias žaidėjas buvo Mohamedas Salahas:

„Ji nesielgė kaip trejų, ji elgėsi kaip 33. Anaja mėgo žaisti kamuoliu, eidavo į lauką, parką, visur laipiodavo. Ji taip pat mylėjo „Ledo šalį“, be galo mėgo filmus. Ji buvo gera kaip auksas, tiesiog angelas.

Ji taip pat mėgo futbolą, mylėjo „Liverpool“ komandą, mylėjo Kloppą, o Mo Salahas buvo jos mėgstamiausias.“

Tikisi sulaukti žvaigždės atsako

Dabar Talya turi vienintelį norą, kurį ji tikisi, kad Harry Styles gali išpildyti. Spalio 8 dieną Anajai būtų sukakę ketveri, o šeima trokšta, kad atlikėjas nusiųs gimtadienio sveikinimą mažylės garbei rengiamam labdaros vakarui, kuris rengiamas „Alder Hey“ vaikų ligoninės netekties centre, rašoma mirror.co.uk.

Talya tikisi, kad vaizdo įrašas, kuriame dukra dainuoja buvusios „One Direction“ žvaigždės dainą „Adore You“ pasklis kaip virusas, kas reikštų, kad atlikėjas tai pastebės.

„Spalio 8 dieną yra ketvirtas Anajos gimtadienis, todėl rengiame gimtadienį ir labdaros vakarą, kad surinktume pinigų „Alder Hey“ vaikų ligoninės netekties centrui, kuris mums labai padėjo po jos mirties. Mes manome, kad būtų malonu, jei jos vaizdo įrašas išpopuliarėtų ir galbūt gautume vaizdo įrašą iš Harry Styles. Jai tai labai patiktų“, – kalbėjo T. White.

REKLAMA

Talya sakė, kad šeimai buvo sunku, tačiau dabar stengiasi padaryti viską, ką tik gali, dėl mirusios dukros: „Mums viskas gerai, sulaukiame daug paramos, aš pradėjau lankyti konsultacijas. Sunku, bet reikia priimti kiekvieną dieną tokią, kokia ji yra ir stengtis padaryti dėl jos viską, ką galime. Todėl gimtadienio šventę rengsime taip, tarsi ji vis dar būtų čia ir labdaros vakarą jos vardu. Turime stengtis ir išlikti stiprūs.“

Šeima taip pat tikisi surengti futbolo varžybas su šeima ir draugais „Bootle“ futbolo klube ir taip pat surinkti pinigų „Alder Hey“ netekties centrui ir taip pat pagerbti Anajos meilę futbolui.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų