Rašyti komentarą...
Rasos papasakota istorija man atrodo issigalvojimas. Man sunku patiketi tuo.
Gaila žmogaus nebėra.Dabar visų pirmas kovidas,tik paskui žmogus.Guli ir gydymo negauni.Nieks tavęs ten
nežiūri.Dabar tokia ta realybė.mari
Žmonės atsibuskit, jei nieko nedarysim tai ir su mumis taip elgsis senatvej
Gyditojams mes tapome zombiais
Čia jau iprastas dalykas,gyditojai į savo paciantus žiūri kaip į šiukšliu maišus
Sena piktžolė medicinos sistemoje ir jinai tik auga.jeigu jos nesustabdys one gyvensim kaip aborigenų salyje
Kol neneš kiekvienas žmogus,pareigūnas,gydytojas atsakomybės ir bus Lietuvoje šis įstatymas apeinamas tol gyvensim Lietuveleje kaip bananų šalyje.
Nuoširdi užuojauta dukrai. Reik kovot su visa medicinos sistema, nes taip yra visoje gyd sistemoje, bet netik Panevėžyje. Vat jums "nepriklausoma" valtybė, "laisvė". Kas prsimenat kai Raseliai Radviliškio raj. nupjovė pėdas traktorinė dalgė, koks buvo pasiaukojimas medikų, iškietė karinį lėktuvą iš Latvijos ir tuoj ji buvo Maskvos ligoninėj. Gal prisimenat apie 1980 m, kai po darbo Šilutės kaimo felčerė išėjo pas neužilgo turėjusią gimdyt moterį, buvo stipri pūga kelias užpustytas, ji įkrito į griovį, išlipt nepajėgė, ją užpustė ir žuvo, rado tik nutirpus sniegui. Lenkiuosi aš prieš paminėtus medikus, o dabartinius medikus reik baust, jie prirašo ką nori, o teismai sprendžia, ar teisingai gydė. Tai toks apsurdas yra visam kapitalizme.
Reikia po galais kovot su šitais Panevėžio gydytojais. Labai bujoja jau. Nesuprantu šitiek žmonių nepatenkintų ir nereguoja niekas į žmones.Tik jie teisūs. Šlykštynės!!!
Prazude artima, o pavardziu vistiek nemini. Tai taip ir tesis visa betvarke.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų