Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Gerai kad dar vežimo nepadovanojo
Švęskit dviese jeigu tokie opūs
@Ži Vilė
Eik nxx tu nesikišusi ne į savo reikalus davatka
@Milda
Jau tik neviduriuok, skelbiesi per visus portalus, tai žmonės ir komentuoja, eik savo nurodytu adresu pati, kvaile, pati senatvėj būsi tokia baisi, kad bijos kur nors kviesti giminės, nes dabar jau raganos žodynas
@Cha cha
Labai teisingas atsakymas, šaunuole jūs.
Matyt
Nori
Kad
Vyras
Padarytų
Vaika
Nori
Kad
Vyras
Padarytų
Vaika
@As
Parašė mandras erelis žiūrint kas kam rūpi juk kiek viena šeima nori vaikų na ir idiotas parašė ar idiotė
Ar vertėjo dėl tokio menkniekio rašyti?
@Kelmas
Žmonėma trūksta dėmesio ar proto nesuprantu patys žmonės save nori aprašyti viska apie save ir tv3 naujienos ima ir aprašo o kaip gi be žinių ir naujienų tada geriau nebežiūrėkim tų žinių iš viso :)
Geriausia i vokeli ideti, o ka jau ir ko reikes patys nusipirks. Tokia dovana tai lempine, zmones tuokiasi, o cia naujagimio rubeliai ne i tema, galbut pora apie vaikus net negalvoja. Nuo proto nusokus tetulyte.
@Jo
Tai taip gal dar jie negalvoja atnešė tai atnešė bet kam visiems apie saveee aprašyti žmonėms patinka apie save aprašyti gėda
Nematau problemos. Jei žmonės tuokiasi, reiškia kia kuria šeimą, šeimoje vaikai normalu, gal teta ir senoviškų pažiūrų, bet tai tradicijos ir klasika lyginant su belytėmis sąjungomis. Nematau nieko kvailo ar įžeisžiančio.
@Laimutė
Nebutinai. Kad jau susituoke nereiskia, kad kuria seima. Galbut tie jaunavedziai net negalvoja apie vaikus, ju nenori. Tad tikrai cia tokia dovana visai ne i tema.
@.
Kam ta šeima? Galima gyventi susimestus skudurus.
Niekinis straipsnelis....
@Tyma
Jie neturi apie ką rašyti
Dovanotam arkliui i dantis neziurima
Mat nepatiko tai dovanok kitiems gal jiems patiks
Mat nepatiko tai dovanok kitiems gal jiems patiks
Kvaila istorija.dovanotam arkliui i dantis nežiurima
Čia dėl šito reikalo labai reikėjo laišką redakcijai rašyti?
Tetos vestuvių dovana šiauliečių porą paliko be žado: „Verkti ar juoktis?“