Svajojate pagražinti kūno linijas? Išbandykite šiuos pratimus

Priešingai nei dažnai manoma, nedidelis gabalėlis juodojo šokolado prieš sportą teigiamai veikia organizmą. Tai pagerina medžiagų apykaitą ir suteikia daugiau energijos. Be to, klysta ir teigiantys, kad sportavimas namie nėra efektyvus.

„Bright Side“ išanalizavo, kurie kardio užsiėmimai duoda geriausius rezultatus per trumpiausią laiką ir išsiaiškino, kaip tinkamai juos daryti.

1. Pritūpimai su šuoliuku

Šis pratimas labai geras, nes vos per 10 minučių sudega daugiau nei 100 kalorijų. Pritūpimai su šuoliuku priverčia dirbti visą kūną – rankų raumenis, krūtinės raumenis, kvadricepsus, sėdmenis ir pilvo raumenis. Šis pratimas leidžia treniruoti ištvermę ir jam nereikia jokių ypatingų priemonių.

Kaip tai daroma:

Pritūpkite ir ir rankas padėkite ant žemės priešais save. Šoktelėkite ir išsitieskite į atsispaudimo poziciją. Atsispauskite nuo žemės ir greitai grįžkite į pritūpimo poziciją. Tuomet šoktelėkite į viršų ir rankas ištieskite į viršų (galite net ir suploti). Kartokite. Per 1 minutę tokių pritūpimų su šuoliuku galima padaryti maždaug 20. Pradėkite nuo vos keleto pakartojimų, priklausomai nuo savo fizinės formos, ir palaipsniui jų skaičių didinkite.

2. Kikboksas

Kikboksui partnerio nereikia – smūgiuojama yra į orą, o taip pat yra tiek dinaminių, tiek statinių pratimų. Per 60 minučių kikboksas sudegina nuo 350 iki 450 kalorijų. Ši treniruotė apdeda tvirtinti raumenis ir deginti riebalus, o taip pat yra naudinga širdies sveikatai bei ištvermei didinti.

Kaip tai daroma:

Pėdos pečių plotyje, rankos prie šonų, o kumščiai – prie krūtinės. Dešine koja padarykite įtūpstą į priekį, o dešine alkūne smokite į šoną. Rankos turi išlikti lygiagrečioje pozicijoje su grindimis, tuomet grįžkite į pradinę poziciją. Tuo pat metu smūgiuokite kaire ranka ir kaire koja į šoną. Nepamirškite kontroliuoti kelių – jie turi likti ištiesti. Kiekviena koja atlikite po du pakartojimus. Po 45 sekundžių 15 sekundžių pakvėpuokite.

REKLAMA

3. Spyriai keliais

Tai – kiek sudėtingesnis pratimas, kuris sudegina labai daug kalorijų. Be to, jis gerina raumenų koordinaciją ir palaiko gerą širdies ir kraujagyslių sistemos būklę.

Kaip tai daroma:

Rankas pakelkite į viršų. Kairįjį kelią pakelkite į viršų ir tuo pačiu metu nuleiskite rankas žemyn. Kelią pritraukite prie krūtinės, rankas sulenkite per alkūnes ir traukite žemyn. Grįžkite į pradinę poziciją. Kiekvienoje pusėje padarykite po vieną pakartojimą per minutę. Stenkitės palaipsniui didinti tempą.

Siekiant geriausių rezultatų, šiuos ir kitus pratimus reikėtų derinti sutinkama mityba. Tinkamas maistas ne tik padės sulieknėti, bet ir pasijusti sveikesniais. Geriausių rezultatų pasieksite šiuos pratimus darydami su treneriu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų