Sužinoti, kas jūsų nemėgsta, paprasta: šie kūno siunčiami ženklai išduoda antipatiją

Kitąkart, kai pajusite, jog kas nors jūsų nemėgsta, bet nežinosite, kaip pagrįsti savo abejones, pabandykite paanalizuoti to asmens kūno kalbą – ji dažnai kalba garsiau nei žodžiai, rašo portalas The Independent.

Kūno kalbos, skirtingai nei savo žodžių, mes praktiškai negalime kontroliuoti, dažnai ji būna visai nevalinga ir pasąmoninga.

Anot Joe Navarro, buvusio FTB agento, parašiusio knygą apie kūno kalbą, jei norite sužinoti, ar jūsų pašnekovas jums jaučia antipatiją, jį išduos paprasti ženklai.

Pirmasis – akių kontaktas – mūsų vyzdžiai susitraukia, kai stebime kažką mums nemielo ir išsiplečia, kai žiūrime į ką nors mielo. Žmonės negali to kontroliuoti, todėl šis ženklas itin patikimas.

Pėdos taip pat parodo kitų asmenų jausmus mums.

„Dažnai pėdų visai nekontroliuojame. Kai sutinkame mums nemalonų žmogų, galime su juo elgtis mandagiai, tačiau pėdos instinktyviai bus nusuktos nuo jo“, – pastebi J. Navarro.

Kiti antipatiją išduodantys ženklai – suspaustos lūpos, kraipomas žandikaulis, į žando šoną įremtas liežuvis, kaklo lietimas, ypač, jei liečiamas kaklo priekis.

Įdomu tai, kad dažnai prie šių ženklų pridedamos ir ant krūtinės sukryžiuotos rankos, tačiau J. Navarro teigia, kad žmonės tokį gestą naudoja paprasčiausiai iš patogumo, mat patogu ir saugu taip stovėti ar įsitaisyti sėdint.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų