Rašyti komentarą...
Komersantai daktarai, pinigu siurbeles. Kalbu apie privacioj dirbancius. Nudegina 3 karpas pazasti ir 120 eur paima, uztrunka 5 min. Pasakykit,kas tai yra? Naudojasi zmoniu nelaimem. Pinigu vergai, suskiai...
Ismatas savo eskit klaunai
Užtat ir serga visi ypač jauni visokiom ligom ir paskui miršta, nuo maisto kurį nusiperka parduotuvėse , nes visur vien chemijos prideta ,nieko sveiko nebėra, kodėl dabartiniai pensininkai sveikesni uz dabartinį jaunimą? O gi todėl kad jie neprisivalgę chemijos nes rūsų laikais nebųvo visko tiek daug visokiu pakaitalų padiebinių ir pusfabrikačių ir naturalu viskas būdavo, ir oras užterštas nebuvo, nes tiek mašinų nebuvo, o dabar jaunam visa chemija ir uostyt ir valgyt tenka, ir viskas dėl pinogų, verslininkams vertybių nėra, jiems vertybė tik pinigas yra todėl nuodija žmones kaip tik gali kad pagaminti kuo pigiau ir parduoti kuo brangiau ir daugiau,sveika tik savo darže užauginta daržovė...
"Daktaras" - taip pat galėtų pasilaikyti savo patarimus sau. Kiekvienas gali valgyti kas jam labiau tinka. O kuo visiems nusikalto tas cukrus? Aš jo vartoju vos ne lygiomis su kitu maistu, nes jis yra energijos šaltinis, o organizmas viską reguliuoja kur ir kaip sunaudoti. Jo prievartavimas dietomis gali sukelti nepataisomas pasekmes, cukrinis debetas gali ko gero išsivystyti jo nevartojantiems, nes organizmui cukrus yra medžiagų ir energijos apykaitos produktas, panašiai kaip visi procesai, valdomi elektriniais signalais. Jei ko nors organizmas negauna, jis pradeda gaminti jį pats, tik negali pasigaminti mikroelementų, nes jie nėra organinės medžiagos. Organizmui reikia begalės įvairių medžiagų, bet maitinamės dažnai labai paprastai, aš dažnai beveik vien duona su saldžia arbata, specialiai patikrinti tas demagogijas, net ekstremaliomis sąlygomis, ir kažkodėl nieko neatsitinka. Juk čia ne kokia kaimo krautuvėlė - neatvežė duonos silkių, nėra ko valgyti. Bet nesiūlau nieko mėgdžioti - jau ne be vienas, pasigyręs kad ir bėgioja, ir maudosi šaltame vandenyje (esą jis ne prastesnis už mane), jau nieko nebedaro.
@GNBGY Didesnio besmegenio kliedesiu gal jau buti negali... Ka tu cia savo nuomone niekine bruki...kam cia idomu ka tu gali valgyt ir nieko tau. Zmogus,zmogui nelygus. Dziaukis, kad arklio kepenis turi... Zmones, tikekit tik tyrimais pagristais patarimais,o ne tokio klouno pezalais...loterijos dalyvio.
Labiausiai būna suriebėjusios smegenys. Patarimas "vartoti kuo mažiau riebaus, ypač gyvulinės kilmės, maisto" kažin ar teisingas, nes jau seniai tai paneigiama (viešai vieno gydytojo ir sveikatos laidų vedėjo) Lietuvoje ir dar labiau užsienyje, nes informacija tapo prieinama visiems raštingiems. Geriausia reklama buvo, kai per TV rodė senolę >100 m. ir paklausė kodėl ji valgo pakepintus lašinius, o ji atšovė - kad noriu, tai ir valgau. Savo akimis mačiau į Kryžių kalną prie Šiaulių lipančią be pagalbos 100-metę, artimųjų teigimu dar ir skaitančią be akinių, buvo apkūnoka. O mano artimieji, peržengę 90 m., irgi ne žolėmis maitinosi.
Uždrausti alkoholi ir legalizuoti kanapes
Pritariu gydytojui dėl alkoholio, toksinų- jie sukelia kepenų pažeidimus. Tačiau didžiausia problema yra fruktozė (vaisių cukrus). Ji tokia pati kenksminga kepenims kaip ir alkoholis. 100 g fruktozės per parą yra žalinga dozė. Jos yra visur-paprastas cukrus sudarytas iš gliukozės ir fruktozės.
Suvalgote 300 g angliavandenių parai, kaip rekomenduoja sveikos mitybos piramidė, ir jau gaunate dozę, kaip gerai išgėręs. Plius vaisiai ir kt. Sėkmingai tunkate, riebinate kepenis ir keliaujate link II tipo diabeto.
Gydytojas neteisus dėl riebalų rekomendacijų. Riebalus vartoti reikia ir jie saugūs, jei nėra maiste per daug angliavandenių. Riebalai suteikia sotumo jausmą, žmogus nepersivalgo, turi daug daugiau energijos, netiek kyla insulino lygis.
Valgyti 2 kartus per parą- sočiai, riebiai, bet ne saldžiai. Mėsą taip pat valgyti. Bulkas ir ryžius, cukrus pamiršti.
Sūreliai vaikams tikras siaubas, vienas cukrus.Kur žiuri mūsų tarnybos?
@Kristina O kur žiūri tevai pirgdami juos?
@? Sakai jeigu tevai nežiūri,nesigylina,nesidomi, tai vaikas toks turi sirgt ir mirt? Tai ir klausia zmogus normalaus klausimo, kur ziuri valstybe? Ar aisku sabar kam Norwegijoj atimineja vaikus ir kam reikalinga Bernewerde.
@Nesusiprateliams Norvegijoje visas ligas gydo tik parecatamoliu. Jeigu tiki tai padeda.
Kada nebus į maistą dedamų chemikalų tuo bus geriau kai bus ribojimas alchogoliui ką mažiau cukraus dės į visokius kepinius nes dabar į burną neina įdėti tokius tortus kitus net šlykštu valgyti daro bet ką svarbu pinigai bet ne zmoniu sveikata
1 žmogus geria vysą gyvenimą ir dar vaikšto, kitas užtenka 1 metus, ir kaze iskart + aišku dar padeda antidepresantai...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų