• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kai kurios moterys sekso metu skleidžia įvairiausius garsus, aimanuoja ir net rėkia. Tačiau kodėl iš tiesų moterys dejuoja sekso metu? Pasirodo, priežasčių yra ne viena.

Kai kurios moterys sekso metu skleidžia įvairiausius garsus, aimanuoja ir net rėkia. Tačiau kodėl iš tiesų moterys dejuoja sekso metu? Pasirodo, priežasčių yra ne viena.

REKLAMA

Kai kuriems dūsavimai, dejonės ir riksmai sekso metu yra seksualinę patirtį sustiprinantys veiksniai, tačiau ne visada dejonės išduoda seksualinį susijaudinimą.

Jei kada pagalvojote, kodėl sekso metu skleidžiami įvairūs garsai, tikriausiai kilo klausimas, ar tai lemia malonumas, ar skausmas, o gal abu?

Pasirodo, priežasčių yra daugybė ir kiekvienai jų yra logiškas paaiškinimas, tačiau neapsigaukite – riksmai nebūtinai reiškia artėjantį orgazmą, rašo bonobology.com.

Kodėl moterys dejuoja?

Vienas paprasčiausių ir aiškiausių paaiškinimų, kodėl moterys dejuoja sekso metu – iš malonumo. Moterims intymumas ir dejonės eina koja kojon, todėl tai gali būti vienas iš būdų išreikšti malonumą. Ypač, kai pasiekiamas orgazmas ir didžiausias malonumas, moteris gali nevalingai sudejuoti.

REKLAMA
REKLAMA

Kita priežastis – moterys dejuoja norėdamos sujaudinti vyrus. Nors dažniausiai manoma, kad moterys dejuoja artėjant orgazmui, tai ne visais atvejais tiesa, nes kartais dejuojama norint labiau sujaudinti partnerį, nes vyrus dažniausiai labiau sujaudina moters skleidžiami garsai.

REKLAMA

Vis tik, ne visais atvejais dejonės miegamajame yra geras ženklas. Kartais tai išduoda, kad moteriai skauda, tad sudejuojama nevalingai. Tai taip pat gali būti ženklas partneriui, kad kažkas negerai, tarsi neverbalinis prašymas elgtis atsargiau.

Įdomu tai, kad kartais moterys dejuoja tam, kad seksas kuo greičiau baigtųsi. Jei moteris yra ne nuotaikoje mylėtis, tačiau to nori partneris, pasirenkama šaukti ir aimanuoti, nes tai jaudina partnerį ir padeda greičiau pasiekti orgazmą.

REKLAMA
REKLAMA

O kartais dejavimas yra tarsi pagalbinė priemonė visiškai atsipalaiduoti, „atjungti“ smegenis ir susikoncentruoti į malonumą. Jei sekso metu galvoje sukasi daugybė minčių apie darbą, buitį ar ką kito, sunku sutelkti dėmesį į malonumą, todėl aimanavimas gali padėti nustumti šias mintis į šalį.

Tačiau yra dar vienas įdomus paaiškinimas, kodėl moterys dejuoja sekso metu. Dejonės – visiškai natūrali reakcija, vis tik, pastebima, kad moterys sekso metu aimanuoja daug dažniau nei vyrai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tyrimuose keliama teorija, kad yra labai aiški priežastis, kodėl moterys garsiai dejuoja užsiimdamos seksu – jos taip bando prisikviesti kitus vyrus, jei jų dabartinis partneris negalėtų jų apvaisinti.

Šią hipotezę mokslininkai patikrino atlikdami tyrimus su babuinas. Nustatyta, kad patinai, klausydamiesi besimylinčios poros skleidžiamų garsų, gali sužinoti daug informacijos iš garso pobūdžio, pavyzdžiui, kiek tikėtina, kad patelė bus apvaisinta per lytinį aktą, kurio garsų klausomasi.

Apolinaras Kvintescencijus
Apolinaras Kvintescencijus
Mano žmona tai - paprastai - s ekso metu nedejuodavo.
Vieną sykį, aš jai - ir sakau (besimylint):
- nagi, padejuok...
jinai sako:
- nu gerai, jeigu taip nori - ir kad pradėjo, -
- maistas pabrango, orai prasti, skalbimo mašina - antras mėnuo kaip sugeduso,
o dar - kaimynė - naujus kailinius nusipirko...
dejuoja, nes vyras vėl indų neišplovė
Tai nesupratau kuom viskas pasibaige, ar tu baigei ar zmona pribaigei?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų