Skelbia populiariausius vaikų vardus: tėvų išmonei ribų nėra

Vaikų vardų ekspertai iš „Nameberry“ išsiaiškino, kokie vardai dabar populiariausi visame pasaulyje – kai kurie jų tikrai stulbinantys.

Vaikų vardai išeina iš mados, o po kurio laiko ir vėl sugrįžta – bet yra ir tokių, kurie populiariausiųjų sąrašuose išlieka daugelį metų.

Pavyzdžiui, iki 2020 metų Olivija buvo populiariausias mergaitiškas vardas trejus metus iš eilės, bet galiausiai iš pirmosios vietos jį išstūmė Sofija. Tačiau 2021 metų populiariausių vardų sąraše yra ir labai originalių pasirinkimų. Kol kas nei Olivija, nei Sofija pirmosios vietos nepasiekė, teigia naujagimių vardų ekspertai iš „Nameberry“.

Populiarūs vardai

Jų teigimu, dabar populiarūs madingi trumpi vardai, pavyzdžiui, Luna ar Arlas – tokia tendencija įžvelgiama ne tik anglakalbėse šalyse, bet ir didžiojoje dalyje Europos valstybių. Ši mada atsispindi ir populiariausiųjų penketuke – Luna yra dažniausias mergaitiškas vardas Didžiojoje Britanijoje, o Arlas – populiariausias berniukiškas. Kiti į sąrašą patekę vardai – Ofelija, Elodi, Iris ir Meivė, o berniukiškų vardų tarpe – Oskaras, Hugas, Albis ir Atikas, rašo dailystar.co.uk

„Nameberry“ pasidalino ne tik sąrašais, bet ir keletu prognozių, kokios vaikų vardų mados labiausiai iškils Europoje šiais metais. Jų tarpe – senoviniai berniukų vardai, pavyzdžiui, Atlas, Rufas ir Severas, o taip pat nuo seno mėgstami lotyniški mergaičių vardai, kaip Aurora. „Nameberry“ šiuo metu patys populiariausi 2021 metų vardai pasaulyje yra Ava ir Arlas – bus įdomu pasižiūrėti, ar iki metų pabaigos jokie kiti jų neaplenks.

Kol kas populiariausi 2021 metų naujagimių vardai Didžiojoje Britanijoje:

Mergaičių vardai

1. Luna

2. Ofelija

3. Elodi

4. Iris

5. Meivė

Berniukų vardai

1. Arlas

2. Oskaras

3. Hugas

4. Albis

5. Atikas


Rašyti komentarą...
V
Vitalija
2021-04-27 13:05:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai yra visai nesąmoningi vardai ir nevienas man nepatiko.Tėveliai nori duot išskirtinio vardo,bet ar vaikui patiks kai paauks,neaišku?Visai neduočiau nei vieno vardo.Kai kuriuose valstybėse yra sąrašai ir kai eini registruot vaiko tau pateikia vardų sąrašą,jei neatitiko vardo nuostatų.Iš to duoto sąrašo ir renkiesi,o pas mus kitaip.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų