Rašyti komentarą...
Minkit nx duxai
Bus, matyt, kaip visada: triukšmingai užsidarysim, bet tik tada, kai jau bus privisę pakankamai naujojo viruso...
"Tenka priminti, jog ir ES elito funkcionieriai, ir mūsų lizinginės PIŠ trimvirato valdžiažmogai daugiau kaip dvi savaites slėpė jų šmugelystei su COVID-19 nepalankią informaciją apie Botsvanoje šių metų lapkričio 11 d., o PAR lapkričio 14 d. užfiksuotus ir žaibiškai plintančius viruso OMIKRON protrukius, dabar jau išstumusius viruso atmainą Delta ir dominuojančius po pietines Afrikos valstybes, taip pat persimetusius jau ir į Europą. Ypač yra nutylima informacija apie simptomus kurie būdingi OMIKRON ligai. Šiuos sisteminei valdžiai nepalankius duomenis, neapsikentę dėl tokio valdžiažmogių obuojumo, ryžosi viešai paskelbti žymiausi imunologijos ekspertai - C. Watzlas (VFR) ir A. Coetzee (PAR): jų tyrimai rodo, jog OMIKRON pasireiškia dideliu nuovargiu (daugiausia ŽIV užkratą turintiems gėjams), raumenų skausmais, perštinčia gerkle, sausu kosuliu). Taigi, tai paprasčiausias gripas ir pacientai šiuo atveju net nėra hospitalizuojzmi. Visa ta psichozė - eilinė valdančiųjų šmugelystė."
@Abraomas
Šmugeliautoju laukia Aukščiausiojo Paskutinis teimas. AMen.
Jus geriau smegeneles pasirikrinkite, nes visi simptomai rodo, kad setgate beprotyste
Tv3 draugeliui isketa byla del nuzudymo
Tv3 draugeliui isketa byla del nuzudymo
COVID-19 vakcinų gamintojams Billui Gatesui ir Adarui Poonawallai Indijos teisme iškeltos bylos dėl nužudymo

laikmetis. lt/covid-19-vakcinu-gamintojams-billui-gatesui-ir-adarui-poonawallai-indijos-teisme-iskeltos-bylos-del-nuzudymor-poonawalla-indijos-teisme-iskeltos-bylos-del-nuzudymo/
Pasirodo tą atmaina jau 40metu,nes kai peršalu,tai tie simptomai pasireiškia tiek metų.vau,tai šitiek metų sirgau šitą atmainą!kada baigsit tuos bespridielus,melagystes ir gazdinimus.melo kojos trumpos, vistiek ateis pas teisybę ir turesit atsakyti už sugadintus gyvenimus.laikas susiproteti ir baigti naudoti institucini smurtą prieš savo šalies žmones.pradekite dirbti sąžiningai, teisingai ir atsakingai,nes esat mūsų tarnautojai ir turite dirbti mums , Lietuvos žmonėms.Dugnas!
Eikit jus.... patys zinot kur,su tom savo melagystem ir bauginimais!!!
Tai gripo simtomai, bet pakeitė pavadinima ,kad būtų BAISU !,Dabar eina gripas ,peršalimo ligos visada sirgo žmonės gripu, mirdavo irgi nemažai, bet niekas nefinansavo, todėl ir sakydavo gripo mutacija...pasaka be galo..
Tai pagal situos simtomus as jau persirgau
O draskantis gerklės jausmas tai ne skausmas??

Skaitomiausios naujienos
Į viršų