Skaudžios žinios Markle ir princui Hariui: to sulaukti tikrai nesitikėjo

Drastiškai krenta Meghan Markle ir princo Hario reitingas, Karalienė − populiarumo viršūnėje.

Pastarieji du mėnesiai karališkajai šeimai buvo labai sunkūs – po skandalingojo interviu Oprai ir princo Philipo laidotuvių į ją nuolat krypo tiriantys visuomenės žvilgsniai. Naujosios apklausos duomenimis, Karalienė išlieka populiariausia karališkosios šeimos nare, o princo Hario ir Meghan Markle reitingai stipriai krito.

Hario Meghan reitingai krenta žemyn

Po princo Philipo laidotuvių atliktoje apklausoje buvo teiraujamasi, kuris karališkosios šeimos narys yra populiariausias. Hario ir Meghan reitingai pradėjo kristi po poros skandalingojo interviu Oprai – Hario populiarumas krito trimis punktais, o Meghan – penkiais. Haris kažkada buvo vienas populiariausių karališkosios šeimos narių ir toks staigus reitingų kritimas stulbina.

Brolių − princo Edvardo ir princo Čarlzo − reitingai po princo Philipo mirties pakilo, rašo dailystar.co.uk

Po interviu metu pareikštų kaltinimų, kad princas Čarlzas neatsiliepia į sūnaus telefono skambučius, jo reitingas nukrito aštuoniais punktais iki 49%, tačiau jo populiarumas vėl greitai atsigavo. Nieko nestebina, kad ir taip aukštas Karalienės populiarumas šoktelėjo nuo 80% iki 85%.

Į princą Viljamą ir Kate Middleton žiūrima nepaprastai palankiai – net trys ketvirtadaliai britų palaiko šią porą. 79% britų neigiamai žiūri į Princą Andrew ir tik 10% apklaustųjų apie jį atsiliepia teigiamai.

Balandžio 21-21 dienomis rengtoje apklausoje dalyvavo 1700 britų. 43% apklaustųjų teigiamai atsiliepia apie princą Harį, o 49% − neigiamai. Meghan Markle nėra mėgstama − 29% atsiliepimų buvo teigiami, o net 61% vertino ją nepalankiai.

Visuomenės buvo klausiama, ką jie norėtų matyti sekančiu karaliumi. 37% pasisakė už princą Čarlzą, o 34% pirmenybę atidavė princui Viljamui.

Įdomu, kad 17% yra įsitikinę, jog Karalienė turėtų būti paskutine šalies monarche.


Rašyti komentarą...
I
Inga
2021-04-29 13:20:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip galima lyginti aukstos kilmes moteri karaliene su kokua tai bobele is jav
Atsakyti
-29

N
Nuomonė
2021-04-29 11:11:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panašu, kad šitos vištos ateitis - buljonas.
Atsakyti
-27

K
Ka gi,
2021-04-29 11:17:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
panasu,kad jiems islips per gerkle tie 9 milijonai.
Atsakyti
-25

SKAITYTI KOMENTARUS (58)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų