Rašyti komentarą...
Taip ir reikia tokiems laksto kaip isproteja
Taip ir maniau, kad leke issiziojes, na kuris gi su mocu tau nelakstys. Garantija , kad ne 60 atejo i posuki, nes kur ten paslysi saugiu greiciu, juk net ne ziema buvo, pasakas dukrai sekit..Kas kaltas, kad protelio nera, dabar pagules ilgai ir pagalvos apie pasekmes, nes tapo darzove ir nasta kazkam, galbut visam gyvenimui. Neveltui yra posakis "Nelek greiciau, nei skrenda tavo angelas sargas". Kiek jau tokiu motociklininkų po zeme zinau, tai nesuskaiciuosi. Mocas = grabas ant ratų. As savo vyrui niekada neleisciau pirkti tokios nesamones. P. S. Beja su sutraiskytu stuburu tikisi pasveikti? LT irgi daktarai ne visi buki, jei sako, kad nera vilties, matyt zino ka sako, o užsienyje pasakys beleka, kad tik pinigus istrauktu is užsieniečių. Ai gal nejuokinkit Jus su tokiais straipsniais, yra rimtesniu ligoniu, su nesuplanuotom diagnozem, o ne savizudziu.
Vienam straipsny rašoma kad su motociklu, kitam kad su mašina... Ir aplamai 60 ar ne per didelis greitis posūkiui? Trauma yra baisi, žmogaus gaila, na bet tiesios trūksta, kažkas čia prikūrta
@Mindaugas Laiko klausimas buvo , kada prisiplos belakstydamas. Yra saugesniu budu judeti ne pesciomis, bet pats pasirinko savo likima. O ir zmona protu nepasizymi, jei leido vyrui rizikuoti gyvybe ir seimos gerove.
Važiuodamas motociklu paslido o ne automobiliu
@Linas Lydos plentas, sukant į Juodšilius, paslydo motociklu Suzuki, nulaužė kelio ženklinimo stulpelį. 60km/h greitis, sprendžiant iš straipsnio, įvažiuojant į tą posukį yra per didėlis. Tesiog nepasirinko adekvataus greičio ir štai rezultatas. Tikrai nelinkiu niekam papulti į tokia situaciją, o jam linkime stiprybės.
Nėra nepagydomų ligų...
STIPRYBĖS,DIEVAS PADĖS

Skaitomiausios naujienos
Į viršų