Skaudi realybė: nuo koronaviruso mirusi gimdyvė nepamatė savo kūdikio

Visame pasaulyje siaučiantis koronavirusas nusinešė šimtus tūkstančių gyvybių. Itin atsargiems ilgą laiką teko būti garbaus amžiaus, nusilpusio imuniteto žmonėms ir gimdyvėms. Mirčių skaičiuje figūruoja ir dešimtys virusu užsikrėtusių moterų, kurių organizmai po gimdymo dar labiau nusilpo ir jos neišgyveno. Viena jų – 35-erių Aurora amerikietė, kuri taip ir nepamatė savo kūdikio.

Naujienų portalas „Mirror“ paviešino sukrečiančią šeimos dramą, kai Aurora Chacon Esparza, būdama nėščia sužinojo, kad užsikrėtė koronavirusu. Minesotos valstijoje gyvenusiai moteriai virusas kirto stipriai. Medikams sunerimus, kad kūdikis gauna nepakankamą deguonies kiekį, likus dešimt savaičių iki gimdymo dienos, moteris buvo paguldyta į ligoninę, jai atliktas Cezario pjūvis.

Deja, iškart po gimdymo Aurora buvo pajungta prie dirbtinio kvėpavimo aparatų. Galiausiai, jos organizmas pralaimėjo kovą su koronavirusu. Ji taip ir nepamatė savo dukters, kuri akylai apžiūrėta ir saugota medikų galiausiai buvo išleista namo su tėčiu. Per anksti gimusi mergaitė buvo visiškai sveika.

Auroros sutuoktinis Juan Duran jaučiasi sugniuždytas, tačiau dabar ant jo pečių nugulė atsakomybė pasirūpinti trimis šeimos vaikais.

Būdama visiškai sveika ir retai sirgdavusi Aurora pirmuosius simptomus pajuto birželio pradžioje. Jai kartais būdavo sunku kvėpuoti, vėliau prasidėjo ir vis gilesnis kosulys. Nuvykus į ligoninę, jai buvo nustatytas koronavirusas. Kai situacija pamažu prastėjo, medikai nematė kitos išeities, kaip tik guldyti ją į ligoninę, kur visą laiką ją galėtų saugoti medikai.

Šeima manė, kad moters viešnagė neužsitęs, gyvenimas toliau klostėsi ta pačia vaga, kol ketvirtą buvimo ligoninėje dieną medikai pranešė, jog būtina atlikti Cezario pjūvį, nes tiek mamai, tiek kūdikiui gresia pavojus. Nors Cezario pjūvio operacija praėjo sėkmingai ir mergaitė gimė sveika, o jos mama netrukus buvo pajungta prie dirbtinio kvėpavimo aparatų, deja, ji taip ir neatsigavo.

REKLAMA

Moters gyvybė ligoninėje užgeso liepos viduryje.

„Tada ir pajutome, kad realybė mums smogė stipriau, nei tikėjomės. Viskas buvo labai tikra. Mes amžinai jos ilgėsimės. Amžinai. Ji buvo stipri, mylinti, rūpestinga asmenybė. Tikiuosi, kad dabar ji gyvena geresnį gyvenimą. Mūsų mažylė tokia pat stipri ir tvirta“, – žiniasklaidai kalbėjo trijų vaikų tėvas.

Šaltinis: anglija.today


Rašyti komentarą...
P
Pastaruoju metu
2020-07-25 12:51:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
rašinėja, kad miršta vaikai, gimdyvės. Kad baisiau būtų, ir žmonės susitaikytu su kaukėmis nuo kitos savaitės?
Atsakyti
-6

L
Latvis
2020-07-25 01:17:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar čia jau baisiausia, ar būs dar baisiau?
Atsakyti
-2

R
Rr
2020-07-25 09:58:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Susikiskit savo virusa
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų