Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kursai skirti ... Santykių prevencijai !?
Dar vienas eurų surinkimo punktas juk kad tik kvailių eurais dalinti pakankamai būtų o jau būdų jiems išvilioti atsiras kas sugalvoja
Saunu,kiek daug vekliu ir protingu zmoniu Lietuvoje atsiranda-pagarba jums,taip ir toliau mulkinkite lietuvius,kurie nesupranta,kad svarbiausia meile,savitarpio supratimas....siaip man gaila ju,lankanciu tuos kursus,bet jei pinigu turi-kodel ne........
Spėju paskaitos nuotoliniu būdu ir apie nieką.
Čia 200 vienam ar porai?
Būna siuvimo, vairavimo, makiažo ir visokie kitokie kursai. Kiekvienas renkasi sau tinkamus, bet šeimoje gyventi mūsų
niekas nemoko. Gerai, jeigu atsineši kažkokį šeimos modelį iš savo šeimos ir jie dalykai daugmaž sutampa. O jeigu ne, tuomet kyla problemų ir reikia jas spręsti. Manau tokiuose kursuose galima gauti elementarių patarimų, nebent dar nežinai kokios problemos gali kilti kartu gyvenant.
Be prasmis gyvenimas kartu
Be prasmis gyvenimas kartu
@Mama Niekas neišmokys ir ne padės išspręsti visų problemų. Problemų turi nebūti, o ne jas spręsti. Jei norėsime kartu gyventi ir vienas kitą mylėsime, tai problemos išsisprendžia savaime, tačiau kai nėra meilės, kai yra naudos, turto ir pinigų troškimas, tai nepadės jokie kursai. Jei myli asmenį, tai jo nė apgaudinėsi, nei skriausi, nei niekinsi, nei smurtausi prieš jį, nei žeminsi ar užgauliosi. Tad ir kursų nereikės. O jei melės nebėra, jei karas šeimoje, tai kam tuomet gyventi kartu.
Tiktais 100 eurų nepagailėčiau
Manyčiau, jog blogiau nebus
Manyčiau, jog blogiau nebus
Kursus veda žmonės, turintys daug gyvenimiškos patirties. Tiesa, jog tik gyvenantys visko išmokstama, bet jeigu galima tos patirties pasisemti tokių kursų metu, tai kodėl ne? Nėra jau čia tokie dideli pinigai, nes tiek galima išleisti per kartą per daug negalvojant.
Santuokų kursai, vestuvių planuotojai, psichologai, influenceriai....
Ar visi debilais per 30 m patapo ?
@Kas čia vyksta ? Pasirodo tokiais tapo daugelis...
MELAGEI
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų