Rašyti komentarą...
Kažkoks košmaras. O kai girtiems benamiams greitukė kviečiama ,tai ok. Kai paprastas normalus zmogus kviečiasi,nėra nė vieno laisvo ekipažo. Turi vykti pats. Kai teko artimam žmogui kreiptis į kito rajono gydymo įstaigą,žmogus dirbantis,draustas,sustreikavo širdis. Laisvų ekipažų nebuvo. Teko vežti savo transportu. Spaudimas 180/140,pulsas 130,buvo pasakyta,pagalba ne skubi, ne ekstra atvejis,prašom susimokėti,arba jei nesutinkat,vykit namo . Tai yra normalu? O pas girtus ir agresyvius benamius vyksta ir suteikia pagalbą.
Tai,nuimkite ir greitąsias,o kam jos?i kaimą autobusai nevaziuoja,mokyklos uzdarytos,parduotuvių nera.Tai balanos gadynė atejo.
Latviai nemoka ligonių kasoms, o mes mokam
Tada kam tas mokestis? Valdžiai išlaikyti?
Panaikinkit visus mokescius kuriuos mokam tada susimokesim uz kiekviena paslauga. Tik bando numaut kelnes žmonems
Už ką dirbantys žmonės moka sveikatos draudimą.
@Už ką. Moka uz poliklinika uz stacionara ir gmp,o yra norinciu naudotis tik gmp pamirsdami kad susirgus reikia eiti pas seimos daktare ir ji spres kada jums reikia i stacionara,as nekalbu apie skubia pagalba siuo atveju kada gmp su svytureliais isveza ten kur reikia ,o tai pirstelna ir 112
Kvietimų tikrai būna be reikalo. Ypač vyresnio amžiaus žmonės, pamiršo išgerti vaistų, pasibaigė receptas prieš mėnesį bet iki šeimos gydytojo neina nes nėra laiko, noro ar da dėl kažkokių priežasčių, tada pašoko spaudimas ir kviečia greitąją. Atvažiuoja greitoji duoda vaistų ir išvažiuoja. Tas pats su alkoholikais, kviečiasi kai baigės pinigai ir reikia nuvežti palašint į ligoninę. Ir čia kalbu ne apie valkatas be namų, o tuos kurie turi namus, šeimas ir darbus, kurie kelis kartus per metus užgeria keliom savaitėm.
5 ryto kviečia nes jau mėnesį skauda ranką, o pas šeimos gydytoją neina. Namie turi kokio fastum gel ir tiesiog mums pasakius juo pasitept išvažiuojam.
Kai kviečiasi jauni žmonės 22-28 metų dėl 37.7 temperatūros. Ir tokių atvejų ne vienas per pamainą. Kartais vien tik važiuojam duot paracetamolio arba tiesiog pasakyti, kad ryte eitu pas šeimos gydytoją, o tuo metu kažkur reikia gelbėti mirštantį.
Niekas nesako, kad mokės visi. Jei žmogus be sąmonės, kraujuoja, traumuotas, skauda galvą, pilvą ar krūtinę tai be kalbų važiuos greitoji, bet kai dėl paprasto kosulio vaikui kviečia 4 ryto GMP nors abu tėvai turi mašinas ir patys gali nuvažiuoti iki ligoninės arba kai reikalauja nepagydomai sergantį vežti vidury nakties į ligoninę nes nenori, kad mirtų namie tai čia jau ir teks pamokėt už taksi paslaugas.
@Medikas Čia kaip suprantu pagrindinė problema kai kviečia 4 ar 5val.ryte per patį daktarų miegą.
As manau kad bus savininko teisiu peremimas ir daugiau niekas nepasikeis
Tegul padaro,kad mokama,nes su širdies problemom,su infarktais,insultais neprisikviesi,bet važiuoja prasigere,iš kalėjimų,apsiuoste,jie gi ir be eilių į priimamaji ,ir nieko ,jiems gi pirmenybe,jeigu taip SAM rūšiuoja gyventojus,ir ne tik ši įstaiga,tai gaudami pašalpas tokie pacientai irgi gali susimokėti,juos net greitosios namo parveža,aš irgi sutikciau,kad mane po reabilitacijos parvežtu,irgi sutikciau sumokėti,o koks skirtumas ką vežti,svarbiausia,sumokėti,o tie 51 euras iš dirbančiųjų,tik valdžiai eina,tie ,kurie negali dirbti,nes operacijų laukia po keletą metų,jie ir taip negauna,bei paslaugų,nei produktų iš maisto banko,nei pašalpų,nebent pažintys yra savivaldybėse ir sodroje
Super!Kuo grečiau įvesti šitą mokestį!
O kas sumokės tiems, kuriuos atveža į ligonine ištiria ir nusprendžia juos išleisti bet grįže namo nors ir laikosi visų nurodimų bet miršta ?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų