Rašyti komentarą...
Greit visi grybai bus nuodingi. Su tiek pilamos chemijos ir metalu is dangaus tik ir siekiama,kad jau siemet nebutu renkamos gerybes is misko ir nebutu ko valgyt.
Neskinkit, neraukit, palikit čmilytėms
Manau kad ,grybai kaip ir kiti nuodingieji ...gali labai suklaidinti ir pačius geriausius grybų žinovus .Būkite budrus .baravykai ir tai gali tapti nuodingi jeigu juos sumaišysime su šungrybais .nesidžiaugite iš anksto.nes gali baigtis mirtinu apsinuodijimu.
Jokio čia stebuklo nėra. 1966 m.birželio vidury grupė mokinių važiavome į mišką parvežti eglišakių scenai ir radome raudonviršių
Dėl euro viską gatavi atiduoti. Meskinis česnakas buvo velkamas maišais, dabar grybai, po to uogos. Nebuvo taip seniau, jeigu ir toliau bus taip, neturėsime nieko.
Kad ir kaip myliu Lietuvą, bet kuo tolyn tuo baisyn. Pasipustyciau padus ir dingciau ten kur šilta, gera, malonu. Na o čia pabaisų kraštas anei pagarbos, nei užuojautos. Jei jau miško gėrybės tai plėšti, vilkti maišais, jei grybai tai plest su šamano. Nebeliko nieko švento nei gamtai, nei žmogui. Lėčiau bet deja nebeleidžia sveikata.
@Žmogus Pasitaisau lėkciau ir samanos.
Paaiškinti šitiems nupušusiems grybautojams. Jiems niekas nesvarbu, lėks, tryps, mins viską dėl vieno menko lepšio. Reikia gi į facebook įkelt, parodyt visiems koks aš durnas.
Gamtininke, eik ,,MOSKVA,, laivo kryptimi
@[email protected]! Pats ir eik, ko čia kitus siuntinėji?
@Trūksta dėmesio Na vieni apie grybus .Kiti apie karo stovi ...Juk ukrainiečių apie 40 milijonų.Bet kad mūsų lietuviai,būtų bet dalimi geresni savo tautiečiams ir nemokintu kaip troleibuse vairuojanti jauna mergina .Kuriai priklauso vežti ne viena žmogu,ir žiūrėti i kelia bet ne i žmogaus neišmušta talonėli.Stsakys tai kžmogus kontrolės metu.ir kad korupcija vyksta akivaizdžiai vietoje ,tai galima .jau važiuoti negalima .Baisu gal tikrai karo reokia kada ir ir renkamo butelio pas ukrainieti negausi.Dar jo šiųkšles pleže surenki matiduokime jiems viska ,vargšai mes ne tiek nukentėje nuo.karų tremčių.Greitai apsigyvens visa vargšu nuskriaustujų žmonių ukrainiečių šalies žmoniukai mo ka mes jau savo Lietuvoje neturėsime ir kojos kur pastatyti.Visko buna .ju 40 milijonų o mūsų jau beveik ir ant pirštų suskaičiuoti galima Gal gana stumti.šahmatus .pradėkime gyventi bet nevergauti už pinigus kurie mūsų neišgelbės msuvalgys mus ukrainiečiai juk gauna daugiau už mus .greitainir iš nuosavų namų išmes .arba leisgyvius i morgus išvež .dar sugalvos beždžionių pandemija .eina jie šėko piauti
Į viršų