• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Socialiniame tinkle „TikTok“ mama perspėja tėvus atidžiau valyti vaikų vandens gertuves po to, kai ji po dangteliu aptiko bjaurų pelėsį.

Socialiniame tinkle „TikTok“ mama perspėja tėvus atidžiau valyti vaikų vandens gertuves po to, kai ji po dangteliu aptiko bjaurų pelėsį.

REKLAMA

Siaubo apimta mama nemanė, kad gertuves galima išardyti ir tinkamai išplauti, bet kai ji galiausiai tai suprato, negalėjo patikėti tuo, ką pamatė, ir labai sunerimo, rašo mirror.co.uk.

„Mano kūdikis jau keletą mėnesių gėrė pelėsį, ištisas dienas, kasdien!“, – sakė ji.

Ji nori pasidalinti patirtimi su kitais tėvais. „Tai nėra, kad aš dėl to pykstu, aš pykstu, kad aš kaip ir kiti ją naudojau ir nežinojau“, – piktinosi ji.

@danit___ 🥴😩😭 my baby has been drinking mold for months all day daily!! #PepsiApplePieChallenge #Fyp #daycarechronicles101 #Daycare #Mold #SippyCup #360Cup #munchkin ♬ Oh No - Kreepa

Ji parašė po savo vaizdo įrašu, kuris buvo peržiūrėtas daugiau nei 2,5 milijonų kartų: „Įsitikinkite, kad jūsų vaikų darželiuose gertuvės deramai išvalomos“.

REKLAMA
REKLAMA

Šiek tiek supykina, kai ji parodo dukters gertuvėje slypintį pelėsį. Ji nori, kad visi tėvai žinotų. „Pasibaisėtina!“ – sakoma ekrane. „Tai štai kodėl ji nuolat kosti!“.

REKLAMA

Aplink buvo pilna pelėsio

Vaizdo įraše mama išardo ryškiaspalvę gertuvę. Ji atrodo puikiai, tinkama naudoti, kol nepasirodo puodelio vidus, padengtas bjauriu, gleivėtu pelėsiu, susikaupusiu per ilgą laiką.

Tačiau ji nepyksta ant dukters darželio darbuotojų: „Manau, kad tai buvo netyčinis apsileidimas. Ne visi žino, kad tokio tipo gertuves galima išardyti. Tik noriu, kad visi žinotų“.

Buvo daug komentarų, kuriuose moteriai dėkojo ‒ dauguma to net nežinojo, o dabar gertuvių valymas taps kasdieniu įpročiu.

„Ačiū, kad paaiškinote, jog gertuves galima išardyti“, ‒ rašė vienas komentatorius.

O kodel aukletojos turi valyti vaiku gertuves??? To turi pasirupinti patys tevai!!! Ryte atsinesa , o vakare pasiema, kad tonkamai isplauti. Jus pagalvokite, Jums tai bus tik viena gertuve , o aukletojai visa grupe... Pikta net skaityti, kai tokie teveliai patys nesirupina savo vaikais, o kaltina kitus.
Kodėl ji galvoja, kad plauti gertuvę turi kažkas. Tai turi padaryti mama, ir dar nuvirinti, bent jau perpilti verdančiu vandeniu, kad bakterijos išnyktų ir pelėsis išnyktų.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų