Šios problemos gėdijasi dažna moteris: pasakė, kokios naminės priemonės padės

, Publikuota 2021.01.20 17:00

Buvusi kosmetikos ir permanentinio makia 2021-01-20 18:45:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sveikos visos damos,
Didžiausia nūdienos problema yra savamokslės specialistės, kurios siūlo į odą įtrinti kavos tirščius. Džiaugiuosi, kad Lietuvos moterys yra pakankamai išprususios ir masažą gali daryti be atliekų ir koncarogeninių substraktų. Efektingiausias būdas yra odos priežiūra sertifikuotais ir švariais kūno aliejais, kremais, vaisiais, kai kuriomis daržovėmis, vaistažolėmis, vaistinių augalų, pvz. šaltalankio panaudojimas. Dauguma priemonių yra lengvai pasigaminamos nuoviro, tyrelės, paprastos lietuviškos vantos pagalba. Noriu priminti, jog tai trumpas etapas, kol pasiekiamas rezultatas, jos visiškai išnyksta. Pagrindinis kriterijus yra gera nuotaika, mylėti ir prižiūrėti save ir šalinti atsiradimo priežastis. Jei paauglystėje nugara pasipuošė dryžiais, jauniems žmonėms patarčiau turėti nebrangų nugaros masažiklį, kuris ir per drabužius efektyviai skatina kraujotaką ir medžiagų apykaitą. Jei turite draugų/ių, artimųjų, kurie gali padėti išvengti tokių odos padarinių, nugarą galima švelniai glostyti 30 - 45 min. be jokių aliejų, tik su kūdikių pudra. Kitas kūno vietas pats žmogus gali prižiūrėti švelniai masažuodamas ir mėnesio eigoje pasikeitus organizmo balansui jos nebus matomos. Pats prieinamiausias yra muilas. Žmonėse šnekama, kad iš to lengvai išaugama, reikia vengti psichologinės įtampos ir kitų fobijų, nebijoti gerai prieš veidrodį apžiūrėti savo odą ir visada džiaugtis kiekvienu saulės spinduliu, šviežiais vaisiais, sultimis, keletą savaičių pagyventi be kavos.

Su meile ir šypsena, kosmetikos ir kosmetologijos pradžiamokslė nuo profesionalaus kosmetologo iki močiutės patarimo -
Visada su šypsena ir pagarba
Audronė Petrauskienė
   ATSAKYTI
Kukas 2021-01-20 18:17:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kakau..laida pades   ATSAKYTI
REKLAMA

Video

Karštai su tv3.lt
DABAR RODOMA
19:30
Karštai su tv3.lt
TV3 žiniasklaidos grupė naujam televizijos sezonui paruošė staigmeną žiūrovams – nuo šiol kiekvieną pirmadienį TV3 eteryje – išskirtinė, karščiausių aktualijų laida „Karštai su tv3.lt”. Tai atvira drąsių pokalbių ir diskusijų laida apie tai, kas mums visiems rūpi, skauda dabar. Kiekvieną pirmadienį – karšta tema, karštos diskusijos argumentų kalba, pagardintos šlakeliu gero humoru.
DABAR RODOMA
19:30
galvOK
Žaidimo išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi, praturtinanti patirtis.
Į viršų