Rašyti komentarą...
Nemokamas tik sūris spąstuose...
Koki nemokama , tu bled gal is medzio iškritusi .ouz ka moka zmonės kiekviena mėnesi sveikatos draudima ; as pvz. per 5metus vienakart buvau poliklinikoi ir tai kad gaut med pazyma teisėm ir tai kainavo 26 eurus .Nu jinai visai nupezus , kaip ir Dulkys . Du nuopezos į pora
Kaip tai padaryti. Laukiu 3 mėnesius ir dar neregistruoja
Tu neknisk smegenu,supuvus nuopisa. Jum nupirktiem antzmogiam nerupi zmones. Gaila kad tie zmones per daug atbuke kad ta suvoktu.
Kol patenki pas gydytoja specialista praeina 1,5- 2 men. Dar kol pasidarai reikiamus tyrimus, kol sugrizti pas gyd su atsakymu dar praeina geras menuo. O paskui sako,- kodel tiek ilgai delsei.
Viso ko pacio blogiausio sitai lietuvos cinikei
Gerai pasneka ministrė,tik pas gydytojus,kurie iš tikro suranda priežasti iš pirmo ar antro karto,pas juos ubagai ir paprasti mirtingieji nepatenka,tokie gydytojai elitą ir su ryšiais gydo,pas mus ubagus ir neįgaliuosius pirmas gydytojų klausimas ,,o kam reikia,, ,na tai ir nereikia,tai malonekite grąžinti tuos 50 eurų iš finansų ministerijos,susirinksiu,,kiek iš manęs darbdaviai ir valdžia pavogė ,kartu su fondų generaliniais,ir aš galėsiu ant kojų atsistoti,tai per šešis metus ,kai be ryšių ir pažinčių ,tai mano ligos nesurado,maža to ir neįgalumo grupės tinkamai nesurase,nes ,,tipo,,nežinojo ką rašyti,bet prasigerusiais snukiais jaunimas neįgalumus gavo,ir dabar mano darbingumas lygus tik 30 proc,vietoj tu 65,kuriuos pripiese specialistės iš neįgalumo tarnybos,kurių jau nieks 30 metu nekeitė,ten sėdi pagal pažintys pasodintos,koks gydymas,kai net kompensacijos už ,,tipo vaikšto ieško ligu,nors pati nežino ko nori,ir gaunasi taip,kad šešis metus patys gydytojai ne velnio neranda,nes pacientė be ryšių,pasirodo ministerijose,,kaip be ryšių,pažinčių,ir ne,,žmogus,,nieko nepriklauso,ar ne taip valdininkai,užtat patys iš valdžių neišlipate pusę amžiaus,ir savo nedapistus vaikus ir anūkus jau susodine,kurie nieko nesprendžia be tėčiu skambuciu,kam ubagus ir neįgalius gelbėti,niekaip valdžioje viešai nepaaiškina,taigi pirmoje vietoje su babkem,du rysiais,kalejminiai,elitas,žmogžudžiai,pensininkai,po to mlrd visokiems pabegeliams,kurių niekaip neissiuncia migracijos tarnyba ,vis babkiu nesuranda,dar mlrd visokiems pidarams,iš visokių afriku,lygtai Lietuvoje savų tokiu maža,tai kam ubagus ir be babkiu iš viso gydyti ir gelbėti,turite tas mylimas grupės,tai jiems ir teikite pafalbas,ko čia iš ubagų paskutinius centus vogti,mažai darbdaviai vagia ,tai dar mums trūksta,kad privaziavusieji vaikus gatvėse žudytu ir prievartautu,o ką mūsų teise,ji Lietuvoje ubagų,neigaliuju,su visom jų problemom negina,jie kalejminius ir šūkis ,bei migrantus geriau gins,tai tegul vyriausybė ar po vyriausybe tik nepasakoja,,kad gydo vienodai ir paslaugos visiems prieinamos ,nes to nėra,jau nuo supistos nepriklausomybės laikų,ar ne tiesa,ekspertai,taigi jūs žinovai su savo statistais,kaip į šikna valdziai sulisti ir sušikti ir taip gyvenimus,kad atsitiesti net neįmanoma,kai jokių pažinčių neturi
As ne ,,mergaite,, pagal iskvietima.
Brangioji atsibusk ir pasakyk kaip pakliuti pas hematologą,kardialogą,nes neįmanoma užsiregistruoti esant ligai ne profilaktiškai.
Į viršų