Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tai mamos gamintas ir vaikystėje valgytas patiekalas. Negi ta Audronė pati nieko nesugeba tik reklamuoja močiučių ir mamų virtuvinius sugebėjimus. Pradedanti virėja daugiau išmano ir skaniau pagaminta negu neišmanioji Audronė
Ar privirėt virtinukų?Labai negirdėtas receptas,naujutėlis receptas ir labai sudėtingas.Tad lekiu pas autorę ,,Gaminkk su Audrone" dar kartą pasiaiškinti dėl tokio įpatingo recepto, kad nesuklysčiau begamindama.
Nuo kada varškėtukai tapo virtinukais???
Dieve, kokį negirdėtą, neskaitytą, neišbandytą, naujausią receptą parašė.Tikrai, tik šarkos gali taip sugalvoti.Tai ir nedyvas, kad tik tiek tesugeba.Ar negėda moteriai rašyti tai, ką žino ir penkiametė mergaitė.Kažkas tai su tom receptų skelbėjom vyksta neadekvataus.
@Virtinukas Jokios moterys nieko čia nerašo. Ar jums dar neaišku kad tai nevykėlių žurnalistų dar labiau nevykėliški nusišnekėjomai.
@Virtinukas Sakot, kažkas neadekvataus? O savo komentarą matėt? Kas jums davė teisę įžeidinėti žmogų, vien dėl to, kad jums jos receptas per lengvas? Iš kur jums žinot ką ji sugeba? Ar negėda žeminti kitus? Vat su tokių komentarų skelbėjom kažkas vyksta.
darau ir as tik be cukraus
labai megstu. Skanu, sotu ir neapsunkina.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų