Rašyti komentarą...
Mūsų šeimoje, giminėje
Mūsų šeimoje, giminėje
daug Jonų, daug ir mažų Jonukų. Gražūs ir išvaizdūs vyrai, sėkmingi, ištikimi, tiesiog šeimos vyrai. Kietas charakteris padeda gyvenime, bet ir tiems kas šalia jų. Jie Dievo globoje, nes ir jo sūnus Jėzus labiausiai mylėjo savo jauniausią apaštalą Joną.
nelietuviškas ir negražus vardas Markas,bet tuštučiams patinka.
laiko užeina vardų maniją. Tai pulkai Elenų, Gabijų, Monikų, Kajų, Ajų, Majų ir t.t. Kai nesudirba smegeninė, prasideda užsienietiški vardai, kurie nei į tvorą, nei į mietą. Net nedera prie lietuviškų pavardžių. Tuštybių mugė.
Jeigu vaikai bus protingesni
Jeigu vaikai bus protingesni
už tėvus, yra galimybė atsisakyti kvailių tėvų vaikams duotus neprotingus, vertus pašaipų,vardus. Bet dar geriau būtų, kad vaikai pasirinktų ir tėvus, ir vardus ,ir ateitų į pasaulį pasiruošę. Bet, deja.
Kokio durnumo turi būti,kad vaiką pavadintum Kosmosu,Hadu,Berlynu. Dievaži protai išėję į dausas.
@Q O Gitanu?
@Q Zinau Spermantas varda, bet idomiau, negu Tomas, Tomas tai ant kiekvieno kampo
Manau, žemesnio intelekto,
Manau, žemesnio intelekto,
@Q riboto mąstymo, svarbų "išmastytas " vardas. Netinkamas vaikui vardas, tai kupra nuo kūdikystės, kurią neš dėl tėvų kaltės.
galimybė pasikeisti vardus. Vaikai gali ištaisyti tėvų klaidas. Juk yra sakoma, kad vaikai tėvų nepasirinks ir nepasikeis, o vardą gali.
vardas, bet darbo lūpoms ir liežuviui kaip reikalas. Labai nepatogus ir...jau ne labai ir gražus. O kaip mažybinis? Amelytė, Ameliutė, Amelelė...Oi.
Šakės,gerai,kad tėvai 85 metais mane šiuo vardu pavadino... O tai "Pupa". Įsivaizduoju klasėj,pupa,prie kojos. Yra ir dar blogiau
Iš kur tiek priviso Amelijų
Iš kur tiek priviso Amelijų
ir Emijių. Kuo jos skiriasi? Ar tik raidžių kaita? Susipainiojęs gali pavadinti ir amalija ar emalija. Tik liežuvio makalavimas po burną.
@Iš kur tiek priviso Amelijų Svarbiausia ne "Anomalija"
Kur dingo gražiausi tikrieji vardai: - Jonas, Juozas,Antanas,Simas,Sigitas,Stasys,Vacys,Petras,Haroldas ir t.t. - Rasa ,Rita,Ugnė,Danutė,Dangė,Greta,Karolina, Neringa,Jūratė ir t.tTinka ir mažiem,ir dideliem.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų