Rašyti komentarą...
Donata Račaitė rodydama save per žinias apsirenk padoriau o ne maikutes kad puse kaklo matosi vos papai krenta pro maike tokias gėdos turėk !
@Milda Klaipėda Gal greitai kačiuasis,
O sios cukinijos apsaugos nuo permutavusio 24to viruseno? Labai bijau,kad uzvalges tokiu blynu,jei jie nepades,aptriesiu is baimes triusikus.
Labai gerai, kad blynai iš cukiniju. Juk čia rudeninė daržovė ir valgyti patiekalus čia ir dabar. O ne žiemą. O tą kuri rašo blogai jų tai visai ku ku makų.
Svogūnas būtinas
Gita, pati tikrai nusišneki!Šeimininkė protingai parašė.Kainoms seniai ,,lubas" reikėjo pakabinti, o ne ištisus metus žmonėms siūlyti ir maitinti su tais cukinijų blynas.Gi žmonės ne kiaulės ir ne karvės, kad kasdien maitintūsi vien rik cukinijų blynais, kad badu nenumirtų jog nebeįmanoma įpirkti produktų, kad gyvybę palaikyt.Apie kokį nusišnekėjimą pezi jei nesupranti gyvenimo prasmės?Žmogus turi gyventi, o ne egzistuoti,Dievas jam davė gyvenimą gyventi ir džiaugtis juo, o ne badaujant cukinijų blynus lipdyti kas dien.Svieto oabaiga, jei dar tokių kvailų žmonių atsiranda, kaip tamstytė Gita.
@Aniger Norėčiau pasižiūrėt, ir kaipgi tamsta atrodai nusibadavusi ir jau esanti kone prie mirties...
Super jau bandytas varijantas
Užknisot su tom savo cukinijomis, sumažinkite kainas ir nereikės kiekvieną dieną pūsti arabų zmonems
@Seimininke Nusišneki!
Į viršų