Šiaulietės klausimas išmušė iš vėžių: nesuprato, kam taip elgtis su savo vyru

Bent kartą gyvenime, o tikriausiai net ir daugiau, kiekvienai moteriai yra sukirbėjusi mintis patikrinti savo vyro mobilų telefoną. Tiesa, būtent apie tai užduotas šiaulietės klausimas užvirė ganią aštrią diskusiją viešoje erdvėje.

Šiaulietė Kristina vienoje „Facebook“ grupėje užvirė gana aštrią diskusiją – „Ar turi žmona teisę tikrinti vyro mobilųjį telefoną?“, - paklausė moteris.

Visai netrukus pasipylė ir pirmieji komentarai. „Jei nepasitiki, tada taip. Ant durniaus nėra ko laikyti“, - rašė vartotoja Jūratė.

Komentatorei antrino ir kitos moterys: „O kodėl ne? Jei neturi, ko slėpti, nėra ir ko bijoti. Kaip ir pinigai bendri, taip ir telefonai“;, „Jei nėra ko slėpti, neturėtų kelti kažkokių nepatogumų“, „Na, aš vyro telefoną imu neklausus kaip ir jis mano.

Juk visas po santuokos mūsų, o ne mano“ – tokius komentarus rašė daugelis moterų.

Vyrai nesutiko

Tačiau štai vyriškos lyties komentatoriai buvo gana aršūs ir tikino, kad tikrai nėra pagrindo tikrinti jų mobiliųjų telefonų. Nors, atsirado ir vienas vyriškis, kuris palaikė tokį sprendimą. 

„Žinoma turi, juk ji vyro antroji pusė. Panos, mylimą moterį galima prarasti ir paprasčiau – neparodai reikiamo dėmesio, neklausai tarp eilučių ką sako, laiku nesustoji, kai reikia apkabinti ir patylėti. Paskui lengva būti drąsiam, o susigrąžinti gali neužtekti gyvenimo“, – rašė komentatorius Kęstutis.

Tačiau į tokį jo komentarą greitai sureagavo ir kiti vyrai: „Tu rimtai tuo gyveni?“, – besijuokdami klausė jie.


Rašyti komentarą...
A
Ailad
2019-04-02 23:34:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu myli, tai ir pasitiki vienas kitu. Aš visada savo žinutės perskaitau sav0 žmogui. O jis žinučiū neskaito, paprašo, kad aš jas jam perskaitčiau. Mes nieko vienas nuo kito neslepia. Gyvenam jau 40 metų kartu ir labai mylime vienas kitą.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų