Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Sveikatukes mažiukui
Ikelkite, prasau, saskaitos numeri. Tikrai paremsiu, bet tikrai nemokesiu kazkokiems kaimo jurgiams ir paskui nespeliosiu, kur nukeliavo pinigai.
vis dar neatsakytas klausimas:
vis dar neatsakytas klausimas:
ar marmaliuotas?
@vis dar neatsakytas klausimas: ne! ir ka tu i tai ? ka smegenai tavo sumarmaliuos si karta ??!
@aha ; iš kur žinote? Skaitėte medicininius įrašus?
@Vardas skaiciau ,ka i tai ?
Influenceres vietoj korsetu galėtų paaukot, o berniukui sveikatos ir daug daug aplinkinių meiles, tai svarbiau nei žaidimų kambarys
Kaip aš suprantu šią būseną.Stiprybės tėvams,o mažiukui linkiu nugalėti ligą.
Moterys ar Jūs visai nupušot ??? 41 metų gimdyti sugalvojo, va ir turit rezultatą. Gimdyti reikia 18 -25m , o ne tada kai anūkų kitos laukiasi. Kai paskaitau straipsnius apie nesveikus vaikus ,visos motinos 40 ir daugiau metų.
@41 metų gimdyti nenusisnekek !!!!!!!!!
@41 metų gimdyti Tai čia ne pirmas vaikas
@41 metų gimdyti Tai tikrai ne taisyklė,žinau gimdžiusių ir vėliau,ir vaikai auga sveiki
@41 metų gimdyti Labas vakaras gerbiamoji, jusu komentaras per ziaurus motinos ir ypac vaiko atzvilgiu. Kaip galite teisti moters amziu, kitas klausimas ar Pati turite vaiku, ir ar visi sveiki? Nuo Ligu niekas neapsaugotas. Geda provokuoti pries moteri kai vaikas susirgo, geda jums, vietoj palaikymo jus provokuojate, kad moterys negali gymdyti po 40, mane mama gimde velai, bet sugebejau baigti 2 aukstuosius, jus pagalvokit, ka rasot. Jau geriau neskaitykit tokiu straipsniu, o tiesiog ignoruokit. Jums gero vakaro ir geros sveikatos.
@41 metų gimdyti Tai pridėk kad ir jaunesnės nei 18metų gali gimdyt. Kaip kam išeina tada gimdo. Nenustatinėk amžiaus ribos. Sveikatos ir stiprybės.
@41 metų gimdyti Pareik bent vakarienei:)
Metai gali turėti įtakos kai kam, tik ne vėžiui.
@41 metų gimdyti Tai yra tiesa.Organizmas pasiruoses pastoti ir išnešiot kūdiki kai tau 18 ir virš dvidešimt,o ne kai tau virš keturesdešimt.Nes viresneme amžiuje sunkiau pastoti,išnešioti vaikelį ir pagimdyti.Norit sveikų vaikų nerizikuokite tokiame amžiuje.Lošti vabank gana rizikinga.Moters
produktyvumo laikas jau būna praėjęs.Tada prasideda meno pauzė,o kas tada?DIRBTINIS apvaisinimas ir ligos?
@Močiutė dabar gimdo ir 50 ir pasigimdo ,va kazkokio sefo jau 6 vaika pasigimde ir ka tu jai..
@41 metų gimdyti dziaukites, kad jusu atzalos neiklimpo baisiai i tokias situacijas, tada gailetumietes rasydama, tokia nesamone! Ir, pagal zodzius galima spresti, kad taip iskaudinot kitais motinas, taip is saves statytis kietasirdi, fui gedykites. Cia ne jum nurodineti, kiek motinai turi buti sulaukus amziaus, kad pradetu gimdyti yra ir kitu teoriju, kad vyresne moteris pagimde ir, ka, del to smerksit? :)
O kur gi mūsų elitas, kur milijonieriai? Kodėl reik demonstruot aistringus bučinius, krūvas suknių, kelnių, ir neapsižvalgyt aplink?! Kodėl sergantys mūsų mažyliai, turi kažko neturėt? Vietoj pieštukų, benzino nupirkit, padėkit vaiko tėvams ištvert ne tik ligą, bet ir nepriteklių. SVEIK MAŽIUK, o tėveliams stiprybės, kantrybės ir laimės, sveikstant berniukui!
@Na nereikėtų skaičiuoti kas ir kiek ir kam turi išleisti savo pinigus,labai dažnai jie tai daro nesireklamuodami...
@Na tai prie ko čia milijonieriai visiškas nusipezėjimas
kaip baisu:(............sveikatos !!!!!!!!!!!!!!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų