Šeimos atostogos Ispanijoje baigėsi saviizoliacija viešbutyje: nebežino, kada grįš namo

April Allinson atostogos baigėsi tada, kai ji užsikrėtė koronavirusu ir turėjo izoliuotis su dukra ir jos drauge. Abi merginos dabar turi izoliuotis dar 10 dienų, ir nesupranta, kodėl.

Maljorkoje užstrigusi mama su 13 metų amžiaus dukra ir jos drauge bijo, kad niekada nebegalės grįžti namo, nes joms liepta izoliuotis jau 21 dieną, rašoma dailystar.co.uk

Išvažiavo atostogauti į Ispaniją

April Allinson išvažiavo atostogauti į Port d‘Alcudia, Maljorką, kartu su dukra Ellie ir jos drauge Lilly Cuthbert, tačiau poilsis baigėsi tada, kai moteris užsikrėtė koronavirusu. Kai paaiškėjo, kad April testo rezultatas yra teigiamas, trijulė manė, kad viešbutyje teks pasėdėti 10 dienų.

Šis laikotarpis baigėsi penktadienį ir jos kitą dieną jau ruošėsi skirsti namo į Didžiąją Britaniją.

Tačiau vietos policija dviem trylikametėms nurodė izoliuotis dar 10 dienų – išeitų, kad jos izoliuojasi jau tris savaites. April sako negalinti suprasti, dėl kokios priežasties izoliacijoje joms reikia praleisti tokį ilgą laiką – ji sako, kad už viešbutį jau teko pakloti didelius pinigus – 1 700 svarų, o dabar teks sumokėti dar 766 svarus. Jos teigimu, policija dviem mergaitėms liepė izoliuotis ilgiau, nes jos virusu galėjo užsikrėsti nuo April jos izoliacijos metu.

„Nesuprantu, kas darosi, ir atrodo, kad taisyklės nuolat keičiasi. Iš pradžių niekas mums taip nesakė ir nė vienos iš dviejų mergaičių testai nebuvo teigiami visą šį laiką. Visai nesuprantu, kodėl taip daroma“, – sakė April. – „Ispanijos pareigūnai sako, kad jos vis tiek gali būti užsikrėtusios, bet jos čia turėtų likti vienos. Karantinas joms prasidėtų tik tuomet, jei aš iš čia išsikelčiau. Labai bijau, kad negalėsime grįžti namo. Jie nori mane atskirti nuo mano vaikų – to nebus.“

Ji pridūrė, kad mergaitėms kambaryje viskas gerai – jos tik truputį nuobodžiauja ir nori važiuoti namo. Ellie senelis Derekas Beanas taip pat nerimauja, kad iki jų grįžimo gali praeiti dr labai daug laiko, ir situaciją vadina „nenormalia“.

Šiuo metu Ispanijoje labai nerimaujama dėl koronaviruso atmainos plitimo, todėl įvesti griežti apribojimai.


Rašyti komentarą...
V
Vita
2021-08-04 18:21:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Norėjo kelionių,tai dabar ir būkit ten.Juk koks skirtumas,kad viežbutį bunat.Gal daugiau nebevažiuosit.
Atsakyti
0

N
Nu
2021-08-04 10:18:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ko cia nesuprssti, viesbutis bizni daro
Atsakyti
0

K
Kirvis
2021-08-04 12:22:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Isvaziavot tai ir sedekit ten jug ten gerai ko skundziates baiksis karatinas grįsit
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų