Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Vienas asmuo po to tapęs prezidentu ir premjeru apie trispalvė sakė " aš nebučiuosiu šito skuduro" o iš valstybės sau asmeniškai ir savo partijos kolegoms, tas asmuo pasiėmė labai daug. Net meiluže aprūpino visam gyvenimui.
Prievartinis patriotizmas? Žmogus savanoriškai kels vėliava tada, kai valstybė ji gins ir saugos ir iš jo nesityčios. Ar taip tikimės savo diktaturini biudžeta papildyti?
Niekada gyvenime tuos veliavos nesidesiu gieda butu man
@Arturas
Varyk pas putką
@Dfg
Žajabal tu su savo putka aborto liekana.Yra kitu šalių be tavo putkos aborto liekana.Haholai tegul kelia.
@Dfg
Aborto liekana.
@Arturas
Aš jau irgi nebesididžiuoju,kad esu lietuvė.Tokia ubago vergo lemtis...
Su tokiais įstatymais
Ir vuo kaip greir visus lietuvos šunes sulodijo,įkėlė beprotukas straipnelį ir visi loja net pakaukdami .. idiotai
Baudas didinti nuo 2000 eurų . Nesumokėjus antstoliams priduoti atimti mašina butą namą žemę ir paskui kai būsi bomžas eisi vogti į kalėjimą 30 metų .
Vėliava privaloma iškelti tik autorittarinės valstybėse. Jeigu valstybė laiko save demokratinė, tai turėtų žodi " privaloma" pakeisti kitais žodžiais. Kas nori tas iškelia vėliava, kas nori, tas švenčia, kas nenori nešvenčia.
@Šiaip tai
Bus baudos padidintos nuo 500 eurų nemokėsi antstoliams priduotas būsi bus 1000 eurų. Paskui areštinė. Vėliau būsi kalėjime 15 metų
@Žinovas...
Pats taip sugalvojo ar kažkas padėjo?
@Čia
Buvau pas lukašenka ( lukošiūnas
) lietuvis ten taip patarė
) lietuvis ten taip patarė
@Žinovas...
Kur tie,kurie pavogė ir tebevagia milijonus,taipogi kalėjimuose,a?
@Piš
Jie laisvėje
Čia ne ginderizmo pasekmės,tai Tautos dugnas i kuri dar vis beldžiasi tikras grynaveislis Lietuvis.Koment. tiems ONO kurie sumeta in katilą viska kas ką prisimena ir nūdienas sumaišo i viena katiloka(rus.daugkartinis indas).
Turiu tik brolių rusų vėliavą,ar gerai bus jei pakelsiu ,niekas nenubaus juk visvien vėliava ir spalvu išdėstymas panašus labai
Reikia baudas didinti nuo 500 eurų . Už pakartotina į areštinę 30 parų arešto . Paskui į kalėjimą 5 metai
@Žinovas...
Per žiauru,nepritarsiu
@Gincia
Mūsų tokie įstatymai lietuvos.
@Žinovas...
Aborto liekana.Tai kokioi męs valstybei gyvenam.Tikrai ne laisvoje jai žmogus negali savo nuomonės išsakyti.Aš gyvenų savo molanumui o ne valstybės.Kada duos valstybė man kažka gyvenimui tada pagalvosiu.
Savaitgalį to neatlikus teks susimokėti baudą: nesakykite, kad neįspėjo