Rašyti komentarą...
Ji puiki moteris, nepavydekit. Ji nuostabi. Issivalykit mintis ir sielą. Ir sugebekit pasiekt daugiau nei ji
Šarūnė yra šaunuolė, tikrai taip. Bet iš tavęs, Viktorija, juokiasi visi. Esi nuoboda, gyveni kažkur miško glūdumoj, neturi draugų, neturi gyvenimo. Tad tikrai iš tos vienatvės ir stogelis važiuoja.. Todėl ir advokatauji, visur kiši savo smailą lapės nosį. Apgailėtina.... Get your life together! :D
@Sarunes gerbeja , kaip Šarūnės gerbėja turbūt matėt vaizdelį "kai skaitau komentarus apie save" .Nei vieno jūsų žodžio nei neigsiu, nei tvirtinsiu ir net nesiginsiu . Bet su draugais, "kurių neturiu", pasijuoksim .Ačiū;)
Labas. Straipsnį užrodė pažįstama. Žiūrėk, Vika,gal nebesivelk... visuose komentaruose įžvelgi mane ir Gretą. Atsipeikėk, brangioji.mačiau kažkur rašei, kad susisiekti su sarune... taigi jūs mane užblokavot visomis ryšio priemonėmis. Kas su jums negerai, merginos ? Kam jūs tą savo stambią moderatorių siunčiate pas mus? Ko jūs prie mūsų kimbat? Dar net mano vyrą sugebėjai įžvelgi komentaruose apgailėtina visiškai ...
@Alina , pirmą: daugiau kaip pusė komentuojančių čia yra mažų miestelių Š.Airijoje "elitas ", prie kurio puikiai pritaptum, tad nenuostabu ,kad susitapatinai :D antrą: apie jūs užsiminiau tik vienam kom - ir tai per daug ; trečią: manęs niekas niekur nesiuntinėja kažko pulti ar ginti, nesiunčiu ir aš ; ketvirtą: jei ne Šarūnė, kokio stambumo būtumei pati? - neatsakyk, retorinis klausimas ;)
Pažįstama ,matot, jai straipsnį užrodė :DDD
@Viktoriją Jordan Apgailėtina ir tiek... gyvenk savo gyvenimą, o mus pamiršk.
@Viktoriją Jordan Tu net bendrauti normaliai nemoki, visur stengiesi įkasti ar įžeisti.
@Alina , žmogus, siūlęs nesenai visiem išsimėžti, pasakoja man apie bendravimą :D Nesinaudojom proga tada, kai skambėjot per soc medijas,nesinaudojam ir dabar . Tai, kad kiekvieną mano komentarą sau prisitaikei, rodo ,kad ir pati suvoki, kiek apsidirbus esi. Dėl to pamiršk - taigi pati atėjai po straipsniu tiek dabar ,tiek pirmą kart. Provakuoji, o paskui prašai nelyst . Nuplagijuosiu : apgailėtina! :)
Nuo savo melo - ryškesnis žmogus netampa ir juolab ryškiau nešviečia :)
Ar matėte, kaip apie jus kalba kitose grupėse ? Ir čia nereiškia, žmonėms tu patinki ar ne, bet yra kita medalio pusė. Tiesiog, nereikia pasakoti visiems tos pačios istorijos kitais kampais be posūkių. Tik tiek.
Norėjot dėmesio - mokėkit ir heitą priimti. Kad ir rašo anoniminiai, ne anoniminiai komentatoriai, tai nereiškia, kad viskas yra melas. Vadinasi, kažkur apie tai buvo kalbėta.
Klausite, kokiose grupėse buvo užvesta tema apie tai - tai žinokit nepasakysiu. Turėjo danešt tokius plektkus jūsų draugai. O ne svetimi žmonės
@Jolita ,oi tikrai neklausiu kokiose grupėse, nes labai gerai žinau kuriose, kaip ir tuos "draugus " ir jų tikslus ;) Nu neskauda dėl to heito, nes jis atlieka darbą, net geriau nei tikėtasi.
P.s.: ačiū ,kad atsiliepėt, nes jau išsigandau, kad su savo paskutiniu postu viską sugadinau:)
@Jolita ,tiesa, kadangi su tais draugais mes blokais pasidalinom, gal būsit tokia maloni ir perduosit nuoširdžią padėką, kad vis tik nepamiršta ir kalba. O prie to pačio, atsiprašykit, kad nuo pat pradžių priėmėm sprendimą tuo pačiu neatsilyginti . Teko matyti, kad karma puikiai tvarkosi ir be mūsų:)
@Viktorija Jordan Apie kokius draugus kalbate su blokais ?
Aš omeny turėjau, draugus iš jūsų grupės, kad jie turėtų jums pletkus danešti :)
Niekam nieko neperdavinėsiu Viktorija. Tik parašiau savo nuomonę. Nežadu čia tęsti beprasmės diskusijos perduok anam perduok tam. Vaikų darželis
@Jolita , ne taip supratau apie tuos draugus, atsiprašau tikrai.
O pletkai ateina ir nueina ,nes kaip minėjau, mes nusprendėm į tas dramas nesivelti. Jei kalba apie mus, lai kalba ,kiek tame yra tiesos, kas norės atsirinks ,nematau tikslo įrodynėti priešingai.Mieli ir nelabai mieli komentatoriai, daugeliui jūsų žinoma, kad esu Šarūnės sesuo. Tai ne tik giminystės ryšys, bet ir pareigos : advokato, psichologo, sargybinio ir visų kitų;)
Kaip advokatas, pasakysiu,kad Šarūnė neskaito ir neatsakinėja į šiuos komentarus ,kaip ir nesiundė nei manęs, nei kažko kito, jos ginti. Kaip vadybininkas aš jai parodau linksmesnius komentarus ,iš kurių galima kažką išspausti ;)
Kaip žmogus, pažįstantis Šarūnę, nuo pirmųjų jos gyvenimo dienų, pasakysiu, kad visada jį buvo ir bus asmenybė nepaliekanti abejingų - ją arba myli arba nekenčia . Ir vienu ir kitu atveju - dėmesys. Kuo daugiau pamazgų pilsit, tuo ryškiau ji švies ;P Tad ,būkit geri, nenustokit, esat jose iki ausų paskendę - tikrai nepritrūksit :)
@Viktorija Jordan Tu normali?
@As , tikrai ne ir tuo didžiuojuosi ;)
Žmonės, iš kur tiek neapykantos??? Ar kad galit anonimiškai komentuoti savo purvinais pirštais? Matosi stebite grupė, nes juk įdomu, tai kokio velnio žiūrite?
Rasykit ka norit. Niekam neidomu. Vika nesivelk
@Sarune ,netrukdyk man linksmintis :)
Komentarai, tai baisu skaityt. Viešumas turi kainą ir tikrai nevisada malonią.
@Greta Nu tada eik na..ui
@Slabodke Nu bl kad riebiai tu cia. B..į dėjau
Bet kaip apmaudu, tiek sesuo padėjusi o jos nes straipsnyje nėra paminėtos.
@Vokiečių Gauja , jei kalbat apie mane, tai ,kad nelabai aš kuo šioje istorijoje prisidėjau. Mano veikla grupėje - yra savanoriška, o straipsnis ne apie grupę.
Retai komentuoju kaska, bet stebint si zmogu grupeje ir tai kas cia parasyta yra du skirtingi dalykai.
@Grupės narys , atidžiau stebėt reikėtų;)
@Grupės narys Tas tiesa. Visuomenei medijoj kaip angelas, o ištikrųjų agresyvi žiauri bibšė
@Tomas , mielasis, savo bobšės paklausk kokios paslaptys jai sąžinę ėda, šalia tavęs gulint ;)

Skaitomiausios naujienos
Į viršų