Rašyti komentarą...
Ką čia varžtelis. Kai pateikia internete įkainius už paslaugas, tai atrodo, kad dar pakenčiamai kainuoja. Tačiau pasirodo, kad daug kas gali neišmanyti, kad dantį reikia ne tik už 2000 eurų implantuoti, bet ir dar už tokią pačią sumą dar tą patį dantį reikia ir protezuoti. Pridėjus dar visokius laikinus dantis ir galimai prireiksiančių kitų specialistų pagalbą sąskaita už kelis dantukus išauga tiek, kad negali patikėti. Sąskaita vadinasi ne "iki tiek ir tiek eurų", o "nuo 10 000 Eurų" už kelis dantukus!!!! Ir tai be jokio kaulo priauginimo, su lankeliu ir pora atskirai įsriegiamų dantukų. Kai pagalvoji apie likusį dvidešimt dantų - darosi bloga. Ir dar - tai dantys ne visam gyvenimui, kaip kad kai kam gali atrodyti.
|
Jau galimai pacientų pradeda trūkti dantistams, kai kainas užrėkia nerealiai
Taip Lietuvos medicina kainomis žymiai pažengusi. Šlapimo analizių indėlis 0,49cnt. Kai tuo tarpu 2L talpos tara įvertinta 10 cnt. Lenktynės su protu.
Zituketik alga skiriasi kartais
Zituketik alga skiriasi kartais
Tik alga skiriasi kartais
Ispustos tos implantu kainos. Varztelis kuris sukamas vietoj danties savikaina yra 16 centu o uz ji prasoma 200 eur. Kur logika??????
@Absurdas Ar taip gali būti???16=200?iš kur tokios žinios?
@Absurdas Tas varžtelis kainuoja ne 200, o 600 ir dar daugiau...
Aš sumokejau1340 už du varžtus...ir dar
Aš sumokejau1340 už du varžtus...ir dar
@Dita Implantas
@Dita Ką čia varžtelis. Kai pateikia internete įkainius už paslaugas, tai atrodo, kad dar pakenčiamai kainuoja. Tačiau pasirodo, kad daug kas gali neišmanyti, kad dantį reikia ne tik už 2000 eurų implantuoti, bet ir dar už tokią pačią sumą dar tą patį dantį reikia ir protezuoti. Pridėjus dar visokius laikinus dantis ir galimai prireiksiančių kitų specialistų pagalbą sąskaita už kelis dantukus išauga tiek, kad negali patikėti. Sąskaita vadinasi ne iki tiek ir tiek eurų, o nuo 10 000 Eurų už kelis dantukus!!!! Ir tai be jokio kaulo priauginimo, su lankeliu ir pora atskirai įsriegiamų dantukų. Kai pagalvoji apie likusį dvidešimt dantų - darosi bloga. Ir dar - tai dantys ne visam gyvenimui, kaip kad kai kas įsivaizduoja. Tokio plėšikavimo dar Niekur nemačiau. Štai kam reikia didinti mokesčius. Štai nuo ko reikia apdrausti Lietuvos žmones. Štai kur lupikavimas be jokių skrupulų.
@Absurdas Pigiausias varžtelis 400, o ne 200 eurų. O kur dar dantis ant jo. Be 800 eurų net nesvajok apie implantą.
@Absurdas Siūlau pažiūrėti video, iš ko ir kaip yra gaminamas "varztelis". Tada nebekils klausimų, ar jis kainuoja 16 centų, ar keli šimtai Eurų ;-)

Skaitomiausios naujienos
Į viršų