Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
beziaugciojant ne uzspring
beziaugciojant ne uzspring
eik tu po biesais kaip viskas brangu gaila lietuviu kurie taip sunkiai uzdirba o tas dvesliena isgama erzina normalius zmones tai alio blohastik ar slabo atvaziuoti i kryma ir is ten pareklamuoti tikrai skaniu ir ypac pigiu patiekalu na bet aisku kad tu dvasna ir pasiputelis iki krymo nedaeisi ir tavo katyniene pakely nustyps
Perkelt,bet ne į pajūrį
Perkelt,bet ne į pajūrį
Kelkitės į Vilnių,ir jei paliksit tokias kainas,tai pas jus nebus laisvų vietų 5 metus į priekį
Tai va ir pakomentuosiu, kaip laikosi dabar. To gero šefo ten seniai nėra, "restoranas" buvo degęs, tiksliau padegtas. O bendrai eksperto pagyros atrodo kaip girto, nes ten toli gražu nėra taip gerai. Sėkmės Murka ieškant gerų vietų, jų tikrai yra.
Man visai neidomu,kam kasnis išburnos iškrito.Norisi paklaust,kas tas anomimas kuri rašinėja apie maistą.A,Užkandis yra Užkalnis ir jis visada prisistato kas jis.Tai šio restorano reklama.
Kaip nepagarbu ir nekultūringa, norėjo neva komplimentą pasakyti, o taip šlykščiai pasakė - "kąsnis iš burnos iškrito" - taip sakoma, kai buvo neskanu, nemalonu, pasibjaurėtina. Dar ačiū, kad neužfiksavai šio momento nuotraukoje ir nepateikei nuotraukos. Čia tas katinas, kuris iš negalią turinčio padavėjo šaipėsi. Žodž, ėsdamas užčiaupk srėbtuvę ir nepersk prie stalo, nes visko galima tikėtis iš chamo riebalų maišo.
Švaistūnas, valdžia pardavineja ir pasibaigusio galiojimo maistą,o šitas paragavo du kąsnius ir išmetė
@Xexe jam nereikėjo moket
restro reklama
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų