Rašyti komentarą...
Tegul tik užsitveria! Ir taip jis nesirūpina ten niekuo! Daugiau skundų gal greičiau gaus baudos ir pasibaigs jam visos mandrystės.
Apsitverkite savo sklypą ir ramiai gyvensite. Pati turiu panašaus amžiaus vaikus ir neįsivaizduoju kaip būtų galima tokius mažus palikti kieme žaisti vienus. Kaip jūs gyvendami prie kelio, iki šiol dar neapsitvėrėte?!
@Apsitverkite Ten nėra tokio kelio baisaus, o du vaikai yra ne vienas, ir pačiai darbo yra. Pamatytumėt tą vietą ir pačiai baisu paliktų. Pirma sužinokit teisybę, tada rašykit.
Tai kelias mažesnis pavojus? O ir vaikų tokio amžiaus "ganyti" nereikia? Kvailėja kažkaip žmonės, oi kvailėja... Tegu patys tvorą užsitveria, tai vaikai ne tik, kad į tvenkinį neįkris, bet jų ir keliu važiuojantis automobilis nesuvažinės...
@Jovita Ten ne kelias, o takelis, keli žingsniai per tą takelį ir tu tam prūde. Kartą žmogus įvažiavo, kai buvo tamsu ir vos ne į prūdą, tai tas savininkas visus langus išdaužė.
Tegul prisirisa savo vaikus kad pas kaimyna neitu ir is vis prisidaro tu vaiku tai nezino kas darosi
Na juokinga skaityti...kaimynas turi zinot kieno vaikai kur gali nueiti.Taip jau priimta LT.Kazkas turi padaryt.O gal kaimynui nepatinka tvora?Koks akiplesiskumas!Mat nori kito rankom darbus daryt....
@Jane Akiplešiškumas? Nežinot to kaimyno! Jis ten visiem kenkia nuvažiavęs! Avį papjovė savo, kad ne ten nuėjo... Nelegalius dalykus ten laiko, jį tik viešinti ir uždaryti!
Reikia savo sklypą apsitverti ir bus ramu
@Ona Cia komentarus raso tie kas neyuri vaiku ir sazines.
Teisigai daro kad neaptveria. Apsitverkit savo kiema ir saugokit vaikus. Ne kaimynas.turi saugot
@Lina O kas leido iškasti tokį pavjingą, aukštais skardžiais tą tvenkinį prie gyvenamųjų namų ir laikyti nesilaikant saugumo?
@Lina Salerkos i kudra
tegul patys apsitveria savo sklypa. Tvenknio bijo, o gatves nebijo, kuria reikia pereit, kad prieit prie tvenkinio?
@as dundukai save apsitverkit del saugumo privalu tvenkiny apsitverti kai yvyks tragedija mikliai jy aptvers bet kazi ar sazine bus likusy gyvenima oi uzgraus pasiputely
Į viršų