Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Važiuoju į Jūrmalą...švaru, tvarkingas pajūrys.
Atrodo kaip rusiška mina.
Pati naudojuosi klausos aparatu, bet niekaip nesuprantu , kaip jis galėtu būti naudingas pabuvęs vandenyje , nebent pats ausies formos apvalkalas...
Ką sakai?
Kadaise, jaunystės laikais, radau paklydusį, aiškiai, šeimininkus turintį (su antkakliu) prancųzų buldogų veislės šunį.
Parsivedžiau jį namo ir iš karto įdėjau apie tai - skelbimą į laikraštį.
Tais laikais nebuvo nei jokio FB, nei interneto skelbimų, apskritai.
Po dviejų dienų, kai išėjo naujas laikraštis su skelbimu, paskambino ir, pasakius savo adresą, -atvažiavo to šuns šeimininkas.
Tai jis ne tik kad nepadėkojo kad saugojau, šėriau, o dabar, - grąžinu jam jo augintinį, o bandė dar ir - mane apkaltinti, kad, neva, aš jo šunį pavogiau iš jų daugiabučio kiemo.
O tą nuo pavadžio nutrūkusį šunį, taigi, net ne kieme radau, jis - buvo pats įšokęs į miesto maršrutinį autobusą, kuriuo aš, kaip tyčia, važiavau savais reikalais.

Žodžiu, tai buvo man - pamoka - visam likusiam gyvenimui.

Nuo tada, jei ką ir matau kažkieno pamesta ar pasimetusį, nusisuku į kitą pusę ir einu savais keliais.

Tokio va klausos aparato radimo ir bandymo grąžinti atveju, juk nedėkingas šeimininkas irgi gali, jei tik yra tikras kiaulė, pareikšti, kad gal tu jį kažkokiu būdu pavogei... Ir garantuotai - nei "ačiū" nepasakys, nei kažkaip net nebandys radėjui atlyginti už sugaištą laiką. Kad taip yra - akivaizdu, mat jei kvepėtų kokia "premija" ir tėvams realiai rūpėtų skubiai grąžinti vaiko klausos aparatą, apie apdovanojimą būtų užsiminta pačiame straipsnyje.

Tad nors, pagal faktą - man ir gaila to vaiko, kadangi jis turi tėvus "žmotus", spėju, teka jam kažkurį laiką pagyventi be klausos aparato...

Lietuviškos "skregiškumo" tradicijos - duoda savo vaisius...
Ir aš bėdą turiu, esu kaimynė iš prišais
Ir aš bėdą turiu, esu kaimynė iš prišais
@ūkininkas Petras Patarkit ką daryt kiekvieną dieną ir naktį be perstojo kaimynų šuo ambrina, pailsi 5 min. Ir vėl loja. Jau stogas čiuožia... jau buvo kaimynai sakę, kad užsidarytų tvarte, bet ir iš ten girdėt, dabar vėl kieme antra savaitė snukį drasko... va čia tai psichiatrų ir psichologų tiek nėra, kad visiems kaimynams padėtų... vienas exs seimūnas ėjo auklėt su pagaliu kitą asilą igi netoliesia, tai atsidūrė ir laikrašty ir telike... tai ką daryt??? padėkit žmonės gerieji ir daktarai... i pati prilėkčiau su matiku, bet ligtinai gavus su antkoju i taip jau vaikštau. čia kažkur tai balandžių gatvėj 18 ar 16 kieme vilkavišky... nu padėkit prašau, gal kam reik durno šuns tai pagrobkit atvažiavę ir negrąžinkit, ar ką...
Vargšas vaikas, tikiuosi, kad suras klausos aparatą arba gal gali nemokamai pakeisti į kitą. Nežinau net, ką patarti šiuo atveju
Čia prašoma, klausosi aparatas,! VIAKO !
Juokas pro ašaras matau plūduriuoja tik rudos spalvos neaiškios masės
@Cha
už tuos plūduriuojančius "siurprizus" reiktų "padėkoti" Palangos merui ir miesto tarybai, tai jie sugeba pakelti "pagalvės mokestį" iki 2 eurų, o pastatyti pakankamą kiekį biotualetų visose pluažų prieigose - nesusiprotėja arba pinigų nepakanka. Blyn, skirtų bent 50% nuo surenkamo minėto mokesčio sumos, - visam sezonui galėtų išnuomoti armadą biotualetų iš "Toi Toi Lietuva".
@Gediminas Šiauliai Ko jūs visi važiuojate į tą Palangą, visus pakampius apšikti?
@Palangiškė
Kartoju, niekas juk specialiai pakampėse nešika. Taip nutinka, nes problemos net nebando spręsti Palangos valdžia. Beje, aš Palangoje ir nesilankau. Man pakanka Ispanijos kurortų, kuriuose tokių problemų niekada nėra kilę. Ten, beje, kas 300 metrų, pačiuose pliažuose yra dušai, o kas trečią rytą specialiu traktoriaus prikabinamu agregatu yra pervartomas ir išfiltruojamas paplūdimo smėlis, išrenkant net nuorūkas.

Kada jūsų kurortas tokį ims naudoti?

Spėju, kad greičiau pragaras užšals arba Elonas Muskas - išsilaipins Marso planetoje :D
@Gediminas Šiauliai Lo,pastarasis tai gali!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų