Rašyti komentarą...
Nu bet ir "profesorius" , tai ,kad vaikus visame pasaulyje skiepyja pusę metų ir tipo ne visi išmirė ar netapo iškart neįgaliais ,tai dar visai nereiškia ,kad vakcinos jau patapo neeksperimentinėmis . Pažiūrėsim kokie rezultatai po vakcinavimo bus po 5,10, ir daugiau metų. Tada galima bus pasakyti ,kad vakcinų poveikis ištirtas pilnai .
nusipirko tas diedas profesoriaus titula ne kitaip... sitaip nusisneket adekvatus mokslininkas negali.. arba cia zurnaliugu eiline rasliava
siti skiepai jei dar liks gyvu ka skiepyt , bus eksperimentiniai iki 2024m
Vakcina bus patvirtinta kaip ne eksperimentinė, jeigu dar bus patvirtinta, 2023 metais viduryje.
ber gi dar neužaugo iki brandos amžiaus dabartiniai vaikai, tai iš kur taip greit gali žinot, kaip eksperimentinė valcina juos paveiks, kai jie subręs, ar vaisingumui ir dar kažkam nepakenkus bus eksperimentinė vakcina?
Nepasitikiu Usoniu, propaganda iš jo eina, sekite pinigus iš kur jis gauna
@Atverk akis kad jis valdzios ruporas tai faktas. senai ir hipokrato priesaika pamirso ir sazine pardave
Usonis yra iškrypęs senis, kuris lenda prie vaikų su savo adatom. Kas norite, pasidomėkite šio neadekvato eksperimentiniais darbeliais su vaikais, ir patys viską suprasit. Jis už tai gauna didelius pinigus, labai didelius...
Skiepyk savo vaikus ir anūkus!!!o prie mūsiškių nelysk!
@Pirmyn! Pirmyn,Ko tu pergyveni dėl skiepų?Juk ir taip skiepija kūdykius,vaikus ivairiom vakcinom daugeli metų.Tai ką nežinai?
Usonis jau milijonierius, kiek jam duoda uz kiekviena pasisakyma ?
Į viršų