Rašyti komentarą...
Su ta gelezim sunku .nes isisavina ne visada organizmas..ne visi zino kad geriant geležies preparatus negalima nei kavos nei pieno produktu,nes jie neleidžia isisavinti..skrandzio vaistai nuo rugstingumo irgi..o bereceptiniai preparatai yra visiskai nieko verti . Saldainiai .
JO.GELEŽIES MAN TRŪKSTA.AINU SUGRAUŠIU METALINIUS SAVO TUREKLUS....
Pazvelgiau i delnus ir apsidziaugiau.
Helmed as

Kel

Unikauskas puikus profesorius,vienintelis kalbą tiesą ,tik norėtųsi ,kad visą laiką taip būtų.Nes po kiek laiko nutildo juos . Pradeda diktuoti ką turi kalbėti laidoje ir ką neturėtų sakyti.
Labai dėkinga pof.Unikauskui už laidą kurioje kalbėjo, aiškino apie cholesterolį.Pas mane yra per didelis kiekis gerojo cholesterolio,manau tai irgi negerai.Girdejau profesoriaus laidoje kad dar yra labai svarbu trigliceridų kiekis kraujuje.Jeigu trigliceridu kiekis kraujuje yra mažesnis už normą tai cholesterolio skaitoma kad yra normą.. Norėčiau laidoje kad paaiškintų ar yra labai pavojinga jeigu gerojo cholesterolio yra daugiau,ar yra tas pats kaip kad būtų blogojo per daug.Gerai būtų apie tai išgirsti laidoje.Kažkaip mane neramina per didelis kiekis gerojo cholesterolio,bet trigliceridų kiekis kraujuje yra mažiau normos.
@Rima Jūs kažką nusišnekate.Gliceridų norma yra
@eziukas ko ištrynė dalį komentaro ???? Tikrai nekartosiu daugiau....
kur ponas Unikauskas kerpasi,labai graži,, aikštelė,,, vyras nori tokios kirpėjos...
Va ir sumažės eilės pas daktarus,Unikauskas pamokino,patys pasigydisim
Prof. tegul pažiūri į veidrodį neskęs kiaulių!


Skaitomiausios naujienos
Į viršų